• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Pārtikas uzglabāšana

Uzglabāt pārtikas produktus tā, kā tie saglabā visvērtīgāko uzturvērtību un nezaudē garšu, patiešām ir izaicinājums. Par laimi mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit lieliskus aksesuārus, kas droši un viegli pasargās ēdienu no sliktas kvalitātes. Vienkārši apskatiet šo sortimentu!

Vai jums nepieciešami jauni pārtikas konteineri? Zemāk mēs piedāvājam plašu dažādu dizainu un izmēru izvēli. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsit klasiskās stikla burkas un 100% drošas, veselībai neitrālas, hermētiskas kastes, kas izgatavotas no sertificētiem plastmasas materiāliem. Pasūtiet XXL izmēra modeli pārtikas sasaldēšanai un vakariņu pārpalikumu uzglabāšanai, piemēram, taisnstūra 7,2 litru Fredo Fresh pārtikas trauku vai taisnstūra 7,2 litru Mia “Polar” pārtikas trauku ar pārrakstāmu etiķeti. Mūsu veikalā ir arī dzimšanas dienas kūku kastes un deserta konteineri, mazākas pusdienu kastes bērniem un novatoriski ceļojumu sīkrīki, piemēram, saliekamās ūdens tvertnes ūdens un bezalkoholisko dzērienu uzglabāšanai visai ģimenei. Visiem mājās gatavotu ievārījumu, marmelādes, biezeņu, kompotu un citu garšīgu konservu cienītājiem mēs piedāvājam praktiskus, nesalaužamus burku vākus. Cita starpā mēs piedāvājam standarta baltā 66 mm un zelta 89 mm burkas vākus. Mūsu veikalā jūs arī iegādāsities dažādu izmēru bāru bārkstīm paredzētus stikla vākus un dekoratīvos vākus ar estētiskiem attēliem un smieklīgiem uzrakstiem. Konservu izgatavošana mājas apstākļos ar viņiem kļūs vēl jautrāka!

Izvēlieties visaugstāko pieejamo kvalitāti un pārliecinieties, ka pārtikas uzglabāšana varētu būt ļoti vienkārša un bez raizēm. Iegādājieties augstākās kvalitātes pārtikas traukus, kastes, burkas un atbilstošos vākus par cenām, kas ir pieejamas visiem. Izmantojot bezmaksas piegādi mājās, jūs ietaupīsit vēl lielākus ietaupījumus. Pārbaudiet visas iespējas vēl šodien!