• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Maisto laikymas

Maisto laikymas taip, kad išsaugotų maksimalią maistinę vertę ir skonį, iš tiesų gali būti iššūkis. Laimei, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įspūdingą aksesuarų asortimentą, kuris padės patikimai ir lengvai apsaugoti maistą nuo gedimo. Skirkite minutę ir susipažinkite su mūsų Maisto Laikymo kategorija!

Ieškote naujų maisto laikymo indų? Žemiau pateikiame platų įvairių stilių ir dydžių pasirinkimą. Mūsų Maisto Laikymo skyriuje atraskite klasikinius stiklinius indus ir 100% saugius, sveikatai nekenksmingus, sandarius indus, pagamintus iš sertifikuoto plastiko. Užsisakykite XXL dydžio modelį maisto šaldymui ir vakarienės likučių šviežumo išsaugojimui, pavyzdžiui, stačiakampį 7,2 litro „Fredo Fresh“ maisto indą ar stačiakampį 7,2 litro „Mia Polar“ maisto indą su iš naujo rašoma etikete. Mūsų asortimente taip pat yra specializuotų indų, tokių kaip gimtadienio tortų dėžutės, desertų indai, kompaktiškos pietų dėžutės vaikams, ir inovatyvūs kelioniniai reikmenys, pavyzdžiui, sulankstomos vandens kanistras visos šeimos hidratacijai kelyje. Tiems, kurie mėgsta gaminti namuose džemus, uogienes, tyrės, kompotus ir kitas konservuotas daržoves, rekomenduojame mūsų praktiškus, patvarius stiklainių dangtelius. Tarp mūsų pasiūlymų rasite standartinius baltus 66 mm ir auksinius 89 mm stiklainių dangtelius. Bitininkai ras įvairių dydžių stiklainių dangtelius, taip pat dekoratyvinius dangtelius su žaviomis iliustracijomis ir linksmomis užrašais. Savo daržovių konservavimas namuose netrukus taps dar malonesnis!

Pasirinkite aukščiausią galimą kokybę ir sužinokite, kaip paprasta ir patogu gali būti maisto laikymas. Įsigykite aukščiausios kokybės maisto laikymo indus, dėžutes, stiklainius ir atitinkančius dangtelius už kiekvienam prieinamą kainą. Mėgaukitės dar didesnėmis sutaupymais su mūsų nemokamu pristatymu į namus. Atraskite visas galimybes jau šiandien!

2.34
4.10