Грунти орхідей та суміші для заливки

Грунти орхідеї відіграють важливу роль у успішному вирощуванні цих чудових квітів. Якщо ви все ще не впевнені, де знайти грунт найкращої якості, перегляньте нашу пропозицію. Цей відділ охоплює грунти орхідей відомих вітчизняних виробів. Перегляньте наші професійні суміші для заливки - їх можна знайти в списку нижче.

Кожен любитель орхідей знає, що універсальний садовий або горщиковий грунт не працює при вирощуванні цих вимогливих рослин. Орхідеї є епіфітами і потребують надзвичайно проникного ґрунту - великі шматочки кори та шкаралупи кокосового горіха та грубий торф є правильними матеріалами. І ми пропонуємо такі композиції в нашому інтернет-магазині. Всі наші ґрунти та продукти для мульчі надходять від відомих, високо відомих брендів, що мають стійкі позиції на ринку садівництва. З цього широкого вибору чудових продуктів ми пропонуємо 5-літрові упаковки грунту для орхідей від Hollas за винятково конкурентоспроможною ціною, а грунт для орхідей преміум якості від Compo - 5 літрів. Якщо вам потрібна менша упаковка, виберіть грунт для орхідеї від Target з високим вмістом компостованої кори у 3-літровій упаковці та заощадите гроші. Ви також знайдете такі унікальні, абсолютно нові продукти, як грунт орхідеї з кам'яної сосни з мікоризою - 1,5 літра - від Zielony Dom у нашій величезній пропозиції. Завдяки мікоризі. запропонована суміш забезпечує здоровий ріст орхідей та рясне, часте цвітіння.

Наш ринок садових насіння може похвалитися величезною пропозицією високоякісного грунту для орхідей за вигідними цінами. Не чекайте більше і робіть покупки в Інтернеті за доступною доставкою. Довіртесь фахівцям і дбайте про свої орхідеї належним чином із гарантією задоволення!

У цій категорії немає товарів