• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Orhideju augsnes un podu maisījumi

Vai jūs meklējat perfektu augsnes veidu savām orhidejām? Neprasiet vairāk! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā plašu augstas kvalitātes orhideju augsnes un podu maisījumu izvēli, kas īpaši izstrādāta, lai apmierinātu šo izsmalcināto augu vajadzības.

Kā jebkurš orhideju cienītājs jums pastāstīs, parastā dārza vai poda augsne vienkārši nedarbojas, audzējot šos delikātos skaistumus. Orhidejas ir epifīti un prasa augsnē lielas mizas, kokosa čaulas gabalus un grubu tīklu, nodrošinot lielisku ūdens aizplūšanu un ventilāciju. Mūsu orhideju augsnes klāstā ir iekļauta šādu sastāvdaļu sajaucējs, radot ideālu vidi jūsu orhidejām traukos.

Mēs lepojamies, ka mūsu produktus iegūstam no labi pazīstamiem vietējiem ražotājiem, kuri ir nostiprinājuši savu pozīciju dārzkopības nozarē. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet 5 litru iepakojumus Orhideju augsnes no Hollas, konkurētspējīgu cenu un izcilu kvalitāti. Turklāt mēs piedāvājam augstas kvalitātes Orhideju augsni no Compo ērtos 5 litru iepakojumos. Tiem, kam nepieciešamas mazākas daudzības, mēs piedāvājam 3 litru iepakojumus Orhideju augsnes no Target, bagātinātas ar kompostētu mizu, kas ir ekonomiska izvēle.

Bet tas vēl nav viss! Izklausieties mūsu plašo, inovatīvo produktu klāstu, piemēram, Stone Pine Orhideju augsni ar mikorīzu 1,5 litru izmērā no Zielony Dom. Šī speciāli izstrādātā maisījums, bagātināts ar mikorīzu, veicina veselīgu orhideju augšanu un nodrošina bagātīgu un biežu ziedēšanu.

Mūsu Dārza sēklu tirgus ir apņēmies piedāvāt jums augstas kvalitātes orhideju augsni draudzīgās cenās. Nevelciet vairs; iepērcieties tiešsaistē un izmantojiet pieejamas piegādes iespējas. Uzticieties ekspertiem un rūpējieties par savām orhidejām atbilstoši mūsu apmierinātības garantijai! Audziniet savas orhidejas perfekcijai ar mūsu Orhideju augsnes un Podu maisījumu kategoriju!