• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Orhideju augsnes un podu maisījumi

Orhideju augsnēm ir svarīga loma šo lielisko ziedu veiksmīgā audzēšanā. Ja joprojām neesat pārliecināts, kur atrast vislabākās kvalitātes augsni, pārlūkojiet mūsu piedāvājumu. Šajā nodaļā ietilpst orhideju augsnes no slavenajiem vietējiem produktiem. Apskatiet mūsu profesionālos podu maisījumus - tos var atrast zemāk esošajā sarakstā.

Katrs orhidejas cienītājs zina, ka universāla dārza vai podu augsne nedarbojas, audzējot šos prasīgos augus. Orhidejas ir epifīti un tām nepieciešama ārkārtīgi caurlaidīga augsne - lielie mizu un kokosriekstu čaumalu gabali un rupja kūdra ir īstie materiāli. Un mēs piedāvājam šādas kompozīcijas mūsu tiešsaistes veikalā. Visas mūsu augsnes un mulčas izstrādājumi nāk no pazīstamiem, augsti novērtētiem zīmoliem, kuriem ir noteikta pozīcija dārzkopības tirgū. No šīs plašās izcilo produktu izvēles mēs piedāvājam 5 litru orhideju augsnes iepakojumus no Hollas par izcili konkurētspējīgu cenu un Premium kvalitātes orhideju augsni no Compo - 5 litrus. Ja jums ir nepieciešams mazāks iepakojums, izvēlieties Orchid augsni no Target ar lielu kompostētas mizas saturu 3 litru iepakojumā un ietaupiet naudu. Mūsu plašajā piedāvājumā atradīsit arī tādus unikālus, pavisam jaunus produktus kā akmens priedes orhideju augsne ar mikorizu - 1,5 litri - no Zielony Dom. Paldies mikorizai. piedāvātais maisījums nodrošina veselīgu orhideju augšanu un bagātīgu, biežu ziedēšanu.

Mūsu dārza sēklu tirgus lepojas ar milzīgu augstas kvalitātes orhideju augsnes piedāvājumu par draudzīgām cenām. Negaidiet vairs un iepērcieties tiešsaistē ar pieņemamu piegādi. Uzticieties ekspertiem un pienācīgi rūpējieties par savām orhidejām, nodrošinot apmierinātības garantiju!