• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Orchidėjų dirvožemiai ir vazoniniai mišiniai

Ar ieškote puikios žemės savo orchidėjams? Daugiau neieškokite! Mūsų internetinė sodo parduotuvė siūlo platų aukštos kokybės orchidėjų dirvų ir puodų mišinių pasirinkimą, specialiai sukurtą tenkinant šių puikių augalų poreikius.

Kaip bet koks orchidėjų mylėtojas jums pasakys, įprastas sodininkystės ar puodininkystės dirvas tiesiog nepakanka šiems jautriems grožiams auginant. Orchidėjos yra epifitai ir reikalauja puodo dirvožemio, kuris užtikrina puikų vandens nutekėjimą ir oro patekimą. Mūsų orchidėjų dirvų asortimentas apima didelės žievės, kokosų lukštų gabalėlius ir grube pelėją, sudarant idealią aplinką jūsų orchidėjams augti.

Mes didžiuojamės, kad mūsų produktus gauname iš gerai žinomų vietinių gamintojų, kurie užsitarnavo gerą reputaciją sodininkystės rinkoje. Tarp mūsų pasiūlymų rasite 5 litrų Orchidėjų žemės paketus iš Hollas, konkurencingai įvertintus ir išskirtinės kokybės. Be to, siūlome aukštos kokybės Orchidėjų žemę iš Compo patogiose 5 litrų pakuotėse. Tiems, kurie nori mažesnių kiekių, mūsų 3 litrų Orchidėjų žemės paketai iš Target, praturtinti kompostuota žieve, yra ekonominis pasirinkimas.

Tačiau tai dar ne viskas! Ištyrę mūsų unikalius, inovatyvius produktus, tokie kaip Stone Pine Orchidėjų žemė su mikorizomis 1,5 litro dydžio iš Zielony Dom. Ši specialiai sukurta mišinys, praturtintas mikorizomis, skatina sveiką orchidėjų augimą ir užtikrina gausią ir dažną žydėjimą.

Mūsų Sėklų rinkoje mes įsipareigojame jums tiekti aukštos kokybės orchidėjų žemę už draugiškas kainas. Nebekolbėkite, pirkti internetu ir mėgaukitės prieinamomis pristatymo galimybėmis. Pasitikėkite ekspertais ir tinkamai rūpinkitės savo orchidėjomis, remdamiesi mūsų pasitenkinimo garantija! Auklėkite savo orchidėjas tobulumui su mūsų Orchidėjų žemės ir puodų mišinių kategorija!