• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Orhideemullad ja potisegud

Orhideemuldadel on oluline roll nende suurepäraste lillede edukal kasvatamisel. Kui te pole veel kindel, kust leida parima kvaliteediga mulda, sirvige meie pakkumist. See osakond hõlmab tuntud kodumaiste saaduste orhideemuldi. Vaadake meie professionaalseid potisegusid - need leiate allolevast loendist.

Iga orhideesõber teab, et universaalne aia- või potimuld nende nõudlike taimede kasvatamisel ei toimi. Orhideed on epifüüdid ja vajavad äärmiselt läbilaskvat mulda - suured koore- ja kookoskoore tükid ning jäme turvas on õiged materjalid. Ja selliseid kompositsioone pakume meie veebipoes. Kõik meie mullad ja multšitooted pärinevad tuntud, kõrgelt hinnatud kaubamärkidelt, kellel on aiandusturul kindel positsioon. Sellest laiast suurepäraste toodete valikust pakume 5-liitriseid Hollasi orhideemulla pakendeid erakordselt konkurentsivõimelise hinnaga ja Premium kvaliteediga orhideemulda Compost - 5 liitrit. Kui vajate väiksemat pakendit, valige 3-liitrises pakis orhideemuld Targetist, kus on palju kompostitud koort ja säästate raha. Meie suurest pakkumisest leiate ka selliseid ainulaadseid, täiesti uusi tooteid nagu kivimänni orhideemuld mükoriisaga - 1,5 liitrit - Zielony Domilt. Tänu mükoriisale. kavandatav segu tagab terve orhidee kasvu ja rikkaliku, sagedase õitsemise.

Meie aedseemneturg uhke tohutult kvaliteetse orhideemulla pakkumisega sõbralike hindadega. Ärge oodake kauem ja ostke veebis taskukohase tarne abil. Usaldage eksperte ja hoolitsege oma orhideede eest nõuetekohase rahulolu tagamise abil!