• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Orhideemullad ja potisegud

Kas otsib oma orhideedele ideaalset mulda? Ärge otsige enam! Meie veebipõhine aiakauplus pakub laia valikut kvaliteetseid orhideemuldi ja potisegusid, mis on spetsiaalselt loodud nende kaunite taimede vajaduste rahuldamiseks.

Nagu iga orhideede armastaja teile ütleb, ei piisa nende õrnade iluduste kasvatamiseks tavalisest aia- ega potimullast. Orhideed on epifüüdid ja vajavad mulda, mis tagab suurepärase drenaaži ja õhutuse. Meie orhideemuldade valikus on suure koore, kookospähkli koore ja jämeda turbaga segu, luues ideaalse keskkonna teie orhideede edukaks kasvuks.

Oleme uhked selle üle, et meie tooted pärinevad tuntud kodumaistelt tootjatelt, kes on aiandusturul end kindlalt kehtestanud. Meie pakkumiste hulgas leiate 5-liitri pakendid Hollase Orhideemullast, konkurentsivõimelise hinnaga ja erakordse kvaliteediga. Lisaks pakume Compo Premium-kvaliteediga Orhideemulda mugavates 5-liitristes pakendites. Väiksemate koguste vajaduse korral on meil pakkuda 3-liitrised Orhideemulla pakendid Targetilt, millele on lisatud komposteeritud koort, see on kuluefektiivne valik.

Kuid see pole veel kõik! Tutvuge meie ainulaadsete ja uuenduslike toodete valikuga, nagu Zielony Dom'i Stone Pine Orhideemuld koos mikoriisaga 1,5-liitrises suuruses. See spetsiaalselt välja töötatud segu, millele on lisatud mikoriisat, soodustab orhideede tervislikku kasvu ja tagab nende rikkaliku ja sagedase õitsemise.

Meie Aiaseemnete turul oleme pühendunud pakkuma teile kvaliteetset orhideemulda taskukohaste hindadega. Ärge oodake enam, ostke veebis ja nautige taskukohaseid kohaletoimetamisvõimalusi. Usaldage eksperte ja hoolitsege oma orhideede eest rahulolu garantii toel! Kasvatage oma orhideed täiuslikkuseni meie Orhideemuldade ja Potisegude kategooriaga!