• 5,400.00 Щоб отримати право на безкоштовну доставку
    потрібно розмістити мінімальне замовлення на

Лінії одягу

Які лінії одягу варто придбати? Вибирайте ті, які виготовлені з атмосферостійких матеріалів. Високоякісні лінії одягу повинні бути міцними, стійкими до руйнування, стійкості до зсуву і - мабуть, найважливішою особливістю - стійкі до впливу вологи та сонячних променів. Ви знайдете їх у нашому магазині - подивіться, що ми підготували для вас!

Лінія одягу з покриттям ПВХ на 15 м - найдешевше і в той же час найкраще рішення для браку місця, необхідного для сушіння білизни. Ви можете повісити його куди завгодно: в пральні, на балконі, на терасі, в саду або використовувати його для коня для одягу. Завдяки синтетичному покриттю наш шпагат не вбирає воду, не розтягується, не деформується і стійкий до зрізання та розриву. Він буде надійно утримувати великі вантажі - не соромтеся повісити над нею важку мокру ковдру. Волокна не розіб'ються, і білизна залишиться над землею. Висока якість гарантована!

Ринок садових насіння запрошує вас на шопінг-тур для вашого будинку та саду. У нас широкий вибір товарів від відомих виробників. Водонепроникні, міцні лінії одягу доступні в нашому магазині з швидкою доставкою додому. Ви не знайдете їх дешевше ніде - подивіться самі!