Шпагати поліпропіленові

Поліпропіленові шпагати, які необхідні на кожному господарстві, у кожному розсаднику фруктових садів та дерев, поєднують чудову якість та конкурентоспроможні ціни в нашому інтернет-магазині. Поліпропілен - це пластичний матеріал, який є надзвичайно міцним, але при цьому досить м'яким, щоб використовуватись для кладки дерев та прив’язування зелених рослин. Завдяки чудовій вологостійкості та міцності на різання поліпропіленові шпагати також використовуються для обробці сіна, закріплення пакетів перед транспортуванням та в різних роботах з фіксації. Вам вони точно також потрібні!

Якщо ви хочете контролювати висоту розсади, не ризикуючи їх пошкодити, вибирайте шпагат з білого саду 100 м - 100 г для їх прив’язки. Ця довжина повинна дозволяти кріпити до опор як мінімум кілька десятків дерев або кущів. Пластикове волокно також дозволить закріпити ряд кущів малини. Наш поліпропіленовий шпагат можна також використовувати для зав'язування стебел рослин, завантажених фруктами та квітами. Цей матеріал не буде прорізатися через рослинні тканини, але стабільно утримуватиме їх. Садовий поліпропіленовий шпагат не псується через УФ-випромінювання і не поглинає воду, що робить його повністю стійким до цвілі. Оскільки її легко розв’язати, ви можете використати її повторно. Цей продукт також ідеально підходить для зв’язування тюків сіна, будівельних робіт у теплицях та альтанках, а також для домашнього використання. Варто тримати його завжди під рукою - особливо, якщо він коштує за такою доступною ціною.

Ознайомтесь з нашими конкурентними цінами на білі та жовті поліпропіленові шпагати різної довжини. Ви можете замовити їх швидкою доставкою додому в наш магазин. Не соромтеся, скористайтеся цією пропозицією та переконайте себе, що швидкі інтернет-магазини у нас завжди приносять прибуток!