• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Drabužių džiovinimo virvės

Kokios drabužių linos vertos pirkimo? Pasirinkite tas, kurios pagamintos iš atsparių oro sąlygoms medžiagų. Aukštos kokybės drabužių linos turėtų būti patvarios, atsparios plyšimui, pjovimui ir, galbūt svarbiausia, atsparios drėgmei ir saulei. Jūs rasite jas mūsų parduotuvėje - pažiūrėkite, ką esame jums parengę!

Mūsų PVC danga uždengta 15 metrų drabužių linija yra ekonominė ir praktiška sprendimo priemonė ribotam džiovinimo vietos kiekiui. Jūs galite ją pakabinti bet kur norite: skalbykloje, ant balkono, terasoje, sode arba naudoti kartu su drabužių kuokštu. Dėka sintetinės dangos mūsų virvė nesugeria vandens, neplėšo ir nesideformuoja; ji taip pat atspari pjovimui ir plyšimui. Ji saugiai išlaikys sunkesnius krūvius - drąsiai kabinkite ant jos sunkią, drėgną antklodę. Pluoštai neišsirus ir jūsų drabužiai liks virš žemės. Aukšta kokybė užtikrinta!

Garden Seeds Market kviečia jus leistis į apsipirkimo nuotykį namams ir sodui. Mes siūlome didelį produktų pasirinkimą iš žinomų gamintojų, įskaitant vandeniui atsparias ir ilgaamžes drabužių linas, kurie greitai pristatomi namo. Juos rasite pigiau niekur kitur - įsitikinkite patys!