• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Apģērbu līnijas

Kuras veļas virves ir vērts iegādāties? Izvēlieties tās, kas izgatavotas no laika apstākļiem izturīgiem materiāliem. Augstas kvalitātes veļas virvēm jābūt izturīgām, nesaplēšamām, nesagriežamām un, iespējams, vis svarīgākajam, jābūt izturīgām pret mitrumu un saules starojumu. Jūs tās atradīsiet mūsu veikalā - skatieties, ko esam sagatavojuši jums!

Mūsu PVC apvalkotā 15 metru garā veļas virve ir visizdevīgākais un praktiskākais risinājums ierobežotam žāvēšanas laukumam. To varat pakārt jebkur, kur vēlaties: veļas telpā, uz balkona, terasē, dārzā vai izmantot arī veļas zirgā. Pateicoties sintētiskajam apvalkam, mūsu virve neuzsūc ūdeni, netiek izstiepta un nedeformējas; tā ir arī izturīga pret sagriešanu un plēšanu. Tā droši notur lielākus slogus - nešaubieties pakārt pie tā smagu, mitru seglu. Šķiedras nesalūzīs, un jūsu veļa paliks virs zemes. Augsta kvalitāte garantēta!

Garden Seeds Market jūs aicina uz iepirkšanās piedzīvojumu jūsu mājai un dārzam. Mēs piedāvājam plašu produktu izvēli no pazīstamiem ražotājiem, tostarp ūdensizturīgas un izturīgas veļas virves, pieejamas ātrai piegādei uz mājām. Jūs tās ne atradīsiet lētāk nekur citur - pārliecinieties paši!