Фільтри продуктів

Ціна

Кущові троянди

Кущові троянди, які іноді називають парковими трояндами, ідеально підходять для вирощування в міських парках та зелених насадженнях. Однак немає причин не вирощувати їх у домашніх садах. Стійкість до хвороб, морозів та несприятливих погодних умов належить до їх найважливіших переваг. Їх плоди, листя і пагони також представляють декоративну цінність. Вони інтенсивно ростуть і можуть досягати до декількох метрів у висоту. Вони також рясно цвітуть.

Ви знайдете розсаду безлічі різних кущових троянд, наявних в нашому магазині. Вони відрізняються за звичкою, висотою, кольором і формою квітів, а також за призначенням в саду. Всі саджанці, наявні в нашому магазині, мають преміальну якість. Будь ласка, пам’ятайте, що для того, щоб рости і розвиватися, трояндам потрібна сприятлива ділянка. Частково сонячне місце, захищене від вітру, з проникною і родючою землею найкраще підійде цим рослинам. Кущові троянди теж повинні процвітати в менш сприятливих умовах, за умови належного догляду за ними. Однак ці заходи догляду не такі вже й вимогливі.

Кущові троянди гармоніюють з багатьма іншими садовими рослинами. Вони чудово виглядають, посаджені на альтанках, на перголах, поруч зі стінами будівлі, доріжками і навіть великими контейнерами. Вони вписуються як в сільський, так і в англійський сад. Троянди винятково ошатні, недарма їх називають квітковими королевами.