Apakškategorijas

Krūmu rozes

Krūmu rozes, kuras dažkārt dēvē arī parku rozēm, ir ideāli piemērotas audzēšanai pilsētas parkos un zaļajās zonās. Tomēr nav iemesla tos neaudzēt mājas dārzos. Izturība pret slimībām, salnām un nelabvēlīgiem laika apstākļiem ir to svarīgākās priekšrocības. To augļiem, lapām un dzinumiem ir arī dekoratīva vērtība. Viņi strauji aug un var sasniegt pat vairāku metru augstumu. Viņi arī bagātīgi zied.

Mūsu veikalā jūs atradīsit daudzu dažādu krūmu rožu stādus. Tie atšķiras pēc ieraduma, augstuma, ziedu krāsas un formas, kā arī paredzētā lietojuma dārzā. Visi stādi, kas pieejami mūsu veikalā, ir augstākās kvalitātes. Lūdzu, atcerieties, ka rozēm ir vajadzīga labvēlīga vieta, lai tās augtu un attīstītos. Šiem augiem vislabāk derētu daļēji saulaina, no vēja aizsargāta vieta ar caurlaidīgu un auglīgu augsni. Krūmu rozēm vajadzētu zelt arī nelabvēlīgākos apstākļos, ja par tām tiek pareizi kopts. Šie aprūpes pasākumi tomēr nav tik prasīgi.

Krūmu rozes harmonizējas ar daudziem citiem dārza augiem. Viņi izskatās lieliski stādīti lapenēs, uz lapenēm, blakus ēku sienām, celiņiem un pat lieliem traukiem. Tie der gan zemnieciskam, gan angļu stila dārzam. Rozes ir ārkārtīgi elegantas, nav brīnums, ka tās sauc par puķu karalienēm.