• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Krūmu rozes

Krūmu rozes, ko dažkārt sauc arī par parka rozēm, ir ideāli piemērotas audzēšanai pilsētu parkos un zaļajās zonās, taču tās labi izaug arī mājas dārzos pateicoties to ievērojamām priekšrocībām. Šīm priekšrocībām pieder izturība pret slimībām, salu un nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Turklāt krūmu rožu augļi, lapas un jaunie dzinumi ir dekoratīvi un palielina jūsu dārza estētisko vērtību.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet daudzus dažādus krūmu rožu stādus, kas atšķiras pēc augšanas ieradumiem, augstuma, krāsas un ziedu formas, kā arī to paredzamā lietojuma dārzā. Garantējam, ka visi mūsu veikalā pieejamie stādi ir augstākās kvalitātes. Lai nodrošinātu optimālu augšanu un attīstību, ir ļoti svarīgi izvēlēties šīm augiem labvēlīgu vietu. Krūmu rozes vislabāk aug daļēji saulainās, no vēja aizsargātās vietās ar caurlaidīgu un auglīgu augsni, lai gan tās var pielāgoties arī mazāk labvēlīgiem apstākļiem, ja tās pareizi kopj. Kopšanas pasākumi nav sarežģīti, tāpēc tās ir lieliska izvēle gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dārzniekiem.

Krūmu rozes harmoniski iekļaujas daudzos citos dārza augos, padarot tās par universāliem papildinājumiem dažādos dārza stilos. Tās izskatās iespaidīgi, ja tās stāda pie altāniem, pergolām, ēku sienām, takām un pat lielos konteineros, un tās viegli iekļaujas gan lauku, gan angļu stila dārzos. Ņemot vērā to izcilu eleganci, nav brīnums, ka rozes bieži sauc par ziedu karalienēm.