Поливні набори

Набори для поливу саду дозволяють комплектувати весь комплект, необхідний для забезпечення рослин життєдайною водою легко, ефективно та економічно. Цей розділ охоплює набори садових шлангів із з'єднувачами та комплекти спринклерів із з'єднувачами. Ці продукти перетворять турботу про ваш сад у приємну справу. Ми радимо вам переглядати наш асортимент.

Якщо вам потрібен новий шланг для поливу, виберіть садовий шланг 15 м ECONOMIC ½ "з набором з'єднувачів (доступний також у версіях 1/2", 20 м та 3/4 ", 20 м). Ви також можете замовити садовий шланг ECOLIGHT або садовий шланг PLUS з наборами з'єднувачів за по-справжньому конкурентними цінами в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас вже є садовий шланг високої якості (який є основою кожної системи поливу), вам обов'язково знадобиться наш практичний та функціональний полив Аксесуари. Скористайтеся спеціальними пропозиціями та придбайте набір з'єднувачів для шлангів CELLFAST з насадкою або набір з'єднувачів з пістолетною спринклером, що дозволить вам налаштувати потік води до потреб конкретних рослин та зробить полив ще більш ефективним. запропонуйте міцний, щільний і гнучкий штекерний набір для переносних котушок і візків, який стане в нагоді особливо тоді, коли вам потрібно перенести шланг на більші відстані.

Подивіться, що ще ми можемо запропонувати вам: радимо поглянути на фотографії товару та прочитати описи. У нашому магазині ви знайдете як інноваційні новинки, так і перевірені, перевірені в бою рішення для поливу. Будьте в курсі нашої пропозиції та купуйте набори для поливу саду за вигідними цінами. Це дійсно варто того, щоб стати нашим Замовником - перевірити нас!