• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Laistīšanas komplekti

Dārza laistīšanas komplekti ļauj jums viegli, efektīvi un ekonomiski sapulcināt pilnu komplektu, lai jūsu augi tiktu apgādāti ar dzīvībai nepieciešamo ūdeni vienkārši, efektīvi un izdevīgi. Šī kategorija ietver dārza caurules komplektus ar savienotājiem un smidzinātāju komplektus ar savienotājiem. Šie produkti pārvērš dārza apkopi patīkamā uzdevumā. Mēs jūs aicinām izpētīt mūsu daudzveidīgo laistīšanas komplektu klāstu.

Ja jūs plānojat iegādāties jaunu laistīšanas cauruli, apsvērt 15 metru EKONOMIKAS ½" dārza cauruli ar savienotāju komplektu (pieejams arī versijās 1/2", 20 metri un 3/4", 20 metri). Jūs varat arī izvēlēties ECOLIGHT dārza cauruli vai PLUS dārza cauruli ar savienotāju komplektiem, kas pieejami ļoti konkurences spējīgā cenā mūsu tiešsaistes veikalā. Ja jums jau ir augstas kvalitātes dārza caurule (būtisks pamats jebkurai laistīšanas sistēmai), jūs gūsit labumu no mūsu praktiskajiem un funkcionālajiem laistīšanas piederumiem. Izmantot mūsu īpašos piedāvājumus un iegādāties CELLFAST caurules savienotāju komplektu ar izsmidzinātāju vai savienotāju komplektu ar pistoletizsmidzinātāju, kas ļauj pielāgot ūdens plūsmu konkrētajām augu vajadzībām, uzlabojot laistīšanas efektivitāti. Tiem, kas pārvieto cauruli uz lielām attālumām, mūsu izturīgais, neslīdošais un elastīgais caurules savienotāju komplekts portatīvām rullēm un ratiņiem būs īpaši noderīgs.

Atklājiet vairāk par to, ko mēs piedāvājam: apskatiet produktu attēlus un detalizētas aprakstus. Mūsu veikals piedāvā gan jaunākās inovācijas, gan pārbaudītus laistīšanas risinājumus. Sekojiet līdzi mūsu piedāvājumiem un iegādājieties dārza laistīšanas komplektus par konkurētspējīgām cenām. Kļūt par mūsu klientu ir tiešām apmierinoši - pārliecieties pats!