Sulama setleri

Bahçe sulama setleri, bitkilere hayat veren suyu kolayca, verimli ve düşük maliyetle sağlamak için gereken tüm seti tamamlamanıza olanak sağlar. Bu bölüm, konektörlü bahçe hortumu setlerini ve konektörlü yağmurlama setlerini içerir. Bu ürünler bahçenizin bakımını keyifli bir iş haline getirecektir. Çeşitlerimize göz atmanızı öneririz.

Yeni bir sulama hortumuna ihtiyacınız olacak mı, konnektör setli 15 metrelik ECONOMIC connector "bahçe hortumunu seçin (1/2”, 20-m ve 3/4 ”, 20-m versiyonlarında da mevcuttur.) ECOLIGHT bahçe hortumu veya konektörlü PLUS bahçe hortumu, çevrimiçi mağazamızda gerçekten rekabetçi fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.Eğer yüksek kaliteli bir bahçe hortumuna sahipseniz (her sulama sisteminin temeli olan), kesinlikle pratik ve fonksiyonel sulamaya ihtiyaç duyacaksınız. Özel tekliflerden faydalanın ve su akışını belirli tesislerin gereksinimlerine göre ayarlamanızı ve sulamayı daha verimli hale getirmenizi sağlayacak olan nozüllü CELLFAST Hortum konektör seti veya bir tabanca sprinkler seti olan Konektör seti satın alın. Hortumu daha uzun mesafelerde taşımanız gerektiğinde, özellikle kullanışlı olacak portatif makaralar ve arabalar için sağlam, sıkı ve esnek bir hortum bağlantı seti sunuyoruz.

Size başka neler sunabileceğimize bakın: Ürün fotoğraflarına göz atmanızı ve açıklamaları okumanızı öneririz. Mağazamızda hem inovatif yenilikler hem de kanıtlanmış, savaşlar için test edilmiş su çözümleri bulacaksınız. Teklifimizle güncel kalın ve rekabetçi fiyatlarla bahçe sulama setleri satın alın. Müşterimiz olmak gerçekten değer - bize bir göz atın!