• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Laistymo rinkiniai

Sodinimo rinkiniai leidžia lengvai, efektyviai ir ekonomiškai sudaryti pilną rinkinį, kad jūsų augalai būtų lengvai, efektyviai ir ekonomiškai tiekiami gyvybiškai svarbia vandens. Ši kategorija apima sodinimo vamzdžių rinkinius su jungtukais ir purkštukų rinkinius su jungtukais. Šie produktai paverčia sodo priežiūrą maloniu uždaviniu. Kviečiame jūsų pažvelgti į mūsų įvairaus pobūdžio sodinimo rinkinių asortimentą.

Jeigu ieškote naujo laistymo vamzdžio, svarstykite apie 15 m EKONOMINĮ ½" sodinimo vamzdį su jungtukų rinkiniu (taip pat galima gauti 1/2", 20 m ir 3/4", 20 m versijas). Taip pat galite pasirinkti EKOLIŠKO sodinimo vamdį arba PAPILDOMO sodinimo vamzdį su jungtukų rinkiniais, kuriuos galima įsigyti labai konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Jeigu jau turite aukštos kokybės sodinimo vamdį (būtinas elementas bet kokiam laistymo sistemai), naudosite praktiškus ir funkcionalius mūsų laistymo priedus. Pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais ir įsigykite CELLFAST Vamzdžio jungtukų rinkinį su purkštuku arba Jungtukų rinkinį su pistoletu, leidžiantį pritaikyti vandens srautą konkrečioms augalų reikmėms ir pagerinti laistymo efektyvumą. Tiems, kurie laisto vandenį ilgomis atstumais, mūsų patvarus, nepraleidžiantis ir lankstus Jungtukų rinkinys nešiojamoms ritėms ir vežimėliams bus ypatingai naudingas.

Atraskite daugiau to, ką mes siūlome: peržiūrėkite produktų nuotraukas ir išsamią informaciją. Mūsų parduotuvė pristato tiek pažangias naujoves, tiek įrodytas laistymo sprendimus. Sekite mūsų pasiūlymus ir įsigykite sodinimo rinkinius sode konkurencingomis kainomis. Tapti mūsų klientu tikrai yra apdovanojimas - įsitikinkite pats!

19.54