Інноваційний полив

То що ж таке інноваційний полив? Це подача води таким чином, що запобігає висиханню коріння і, водночас, заболоченню, оскільки обидва випадки однаково небезпечні та шкідливі для більшості рослин. Інноваційний полив дозволяє заощадити час, необхідний для регулярного поливу рослин, і виявляється надзвичайно корисним під час тривалих прогулів і літньої спеки, коли деяким рослинам потрібно буде поливати кілька разів на день. Звучить цікаво? Дізнайтеся більше про пропозицію!

Якщо у вас є велика колекція горщикових рослин, вам просто потрібно поглянути на інноваційний полив - у домашньому відділенні. Тут ви знайдете великий вибір систем поливу для горщиків. Вони суттєво полегшують догляд за балконними та домашніми рослинами - навіть тими найвибагливішими! Погляньте: ви придбаєте набір для зрошення горщика Lamela Lilia за винятково конкурентоспроможною ціною в нашому інтернет-магазині саду. Ми також пропонуємо моделі, призначені для інших типів контейнерів - якщо ви переважно використовуєте квадратні горщики, замовте набір для зрошення горщика Lamela Finezja та Juka, який доступний поза рукою різних розмірів. У цьому розділі ви також знайдете доступні дозатори води IDOZ для горщикових рослин, які виявляться корисними під час тривалого перебування подалі від дому. Ми підготували для вас найкращі інноваційні рішення для поливу. Подивіться, що більше ви можете отримати, покупок у нашому магазині!

Запрошуємо вас на шопінг-тур на ринок садових насіння. Тут у вас є все, що вам може знадобитися для комплексного догляду за рослинами в домашніх умовах, на балконі і в саду, в межах досяжності. Скористайтеся нашими сезонними спеціальними пропозиціями та БЕЗКОШТОВНОЮ можливістю доставки додому. Не пропустіть цей шанс!