Polipropilen sicimler

Her çiftlikte, her meyve bahçesinde ve ağaç fidanlığında gerekli olan polipropilen sicimler, çevrimiçi mağazamızda mükemmel kalite ve rekabetçi fiyatları birleştirmektedir. Polipropilen, ağaçların kazınması ve yeşil bitkilerin bağlanması için kullanılabilecek kadar yumuşak, ancak oldukça dayanıklı plastik bir malzemedir. Mükemmel nem direnci ve kopma mukavemeti sayesinde polipropilen sicimler ayrıca saman balyalaması, nakliye öncesi ve çeşitli sabitleme işlerinde paketleri sabitlemek için kullanılır. Onlara da kesinlikle ihtiyacınız var!

Fidelerinizin yüksekliğini, onlara zarar verme riski olmadan kontrol etmek istiyorsanız, bağlamak için 100 m - 100 g Beyaz bahçe polipropilen sicim seçeneğini seçin. Bu uzunluk, desteklere en az birkaç düzine ağaç veya çalı sabitlemenizi sağlar. Plastik lif ayrıca bir sıra ahududu çalısını emniyete almanızı sağlar. Bizim polipropilen sicim meyve ve çiçeklerle yüklü bitki saplarını bağlamak için de kullanılabilir. Bu malzeme bitki dokularını kesmeyecek, ancak sabit bir şekilde tutacaktır. Bahçe polipropilen sicimi UV radyasyonu nedeniyle bozulmaz ve suyu emmez, tamamen küflenmeye karşı korur. Çözmek kolay olduğu için tekrar kullanabilirsiniz. Bu ürün aynı zamanda saman balyalarının bağlanması, seralarda ve çardaklardaki inşaat işlerinin yanı sıra ev kullanımı için de mükemmeldir. Her zaman el altında tutmaya değer - özellikle de uygun bir fiyata geliyorsa.

Farklı uzunluklardaki beyaz ve sarı polipropilen sicimler için rekabetçi fiyatlarımıza göz atın. Mağazamıza hızlı eve teslim ile sipariş edebilirsiniz. Tereddüt etmeyin, bu fırsattan yararlanın ve tarafımızdaki hızlı çevrimiçi alışverişin her zaman kar getireceğine kendinizi ikna edin!