• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Polüpropüleenist nöörid

Polüpropüleenist nöörid on hädavajalikud igale farmile, puuviljaaias ja puukoolile, ühendades suurepärast kvaliteeti konkurentsivõimeliste hindadega meie veebipoes. Polüpropüleen on uskumatult vastupidav plastmaterjal, kuid piisavalt õrn puude toestamiseks ja roheluse sidumiseks. Tänu oma üleolevale niiskuskindlusele ja tõmbetugevusele on polüpropüleenist nöörid ideaalsed ka heina pallitamiseks, pakettide transportimiseks kindlustamiseks ja erinevateks kinnitustöödeks. Teil on neid kahtlemata vaja!

Et kaitsta oma taimede kasvu kahjustamata, valige meie Valge Aia Polüpropüleenist Nöör, 100 m – 100 g. See pikkus on piisav toetamaks kümneid puid või põõsaid. Selle plastkiud on ideaalsed vaarikapõõsaste rea kindlustamiseks ja sobivad ka puuviljade ja lilledega koormatud taimede varte sidumiseks. Materjal on õrn taimede kudede vastu, pakkudes samas stabiilset tuge. Meie aia polüpropüleenist nöör on UV-kindel ja ei ima vett, tagades seeläbi hallituse puudumise. Selle lihtne lahtisidumine võimaldab mitmekordset kasutust. See mitmekülgne toode on ideaalne heinapallide sidumiseks, kasvuhoonete ja lehtlate ehitustöödeks ning isegi kodukasutuseks. See on ese, mida tasub alati käepärast hoida, eriti nii atraktiivse hinnaga.

Tutvuge meie valge ja kollase polüpropüleenist nööri valikuga, mis on saadaval erinevates pikkustes ja konkurentsivõimeliste hindadega. Tellige kohe meie poest ja saate kiire kojukande. Ärge viivitage – kasutage seda pakkumist ja avastage, kui mugav ja kuluefektiivne võib olla veebipoes ostlemine meiega!