• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Polipropilēna auklas

Polipropilēna auklas ir būtiskas katram saimniecībai, dārzam un koku stādītavai, apvienojot lielisku kvalitāti ar konkurētspējīgām cenām mūsu tiešsaistes veikalā. Polipropilēns ir neiedomājami izturīgs plastmasas materiāls, tomēr pietiekami maigs, lai atbalstītu kokus un sasietu zaļumu. Pateicoties tā augstākajai mitrumizturībai un stiepes izturībai, polipropilēna auklas ir arī ideāli piemērotas sienu saišķu saistīšanai, pakojumu nodrošināšanai transportēšanai un dažādiem citiem nostiprināšanas darbiem. Jūs noteikti atklāsiet, ka tās ir nenomaināmas!

Lai aizsargātu sēklu augšanu, nesabojājot tās, izvēlieties mūsu Balto Dārza Polipropilēna Auklu, 100 m – 100 g. Šis garums ir pietiekams, lai atbalstītu desmitiem koku vai krūmu. Tās plastmasas šķiedras ir ideāli piemērotas avenes krūmu rindu nostiprināšanai un var tikt izmantotas arī augu kātu sasaistīšanai, kas smagi noslogoti ar augļiem un ziediem. Materiāls ir maigs augu audiem, vienlaikus nodrošinot stabilitāti. Mūsu dārza polipropilēna aukla ir UV izturīga un neuzsūc ūdeni, nodrošinot, ka tā paliek bez pelējuma. Tās atkārtoti izmantojamība, pateicoties vieglai atvēršanai, ļauj vairākkārtīgai lietošanai. Šis universāls produkts ir ideāli piemērots sienu saišķu saistīšanai, celtniecības darbiem siltumnīcās un lapenēs, kā arī pat mājsaimniecībā. Tas ir priekšmets, kas noteikti jābūt pie rokas, it īpaši par tik pievilcīgu cenu.

Izpētiet mūsu baltu un dzeltenu polipropilēna auklu klāstu, kas pieejams dažādos garumos un par konkurētspējīgām cenām. Pasūtiet tagad, lai ātri piegādātu no mūsu veikala tieši uz jūsu mājām. Nevilcinieties – izmantojiet šo piedāvājumu un atklājiet, cik ērti un izdevīgi var būt iepirkšanās tiešsaistē ar mums!