• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Polipropileno virvės

Polipropileniniai virvės yra būtinos kiekvienam ūkiui, sodui ir medelyno auginimui, derinant puikią kokybę su konkurencingomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Polipropilenas – neįtikėtinai tvirta plastiko medžiaga, tačiau pakankamai švelni norint paremti medžius ir surišti augmeniją. Dėl savo pranašaus atsparumo drėgmei ir tempimo stiprumo, polipropileniniai virvės taip pat puikiai tinka šieno rišimui, paketų užtikrinimui transportavimo metu ir įvairioms kitoms tvirtinimo užduotims. Jūs neabejotinai juos laikysite neišvengiamais!

Siekiant apsaugoti sėklų augimą nedarydami jiems žalos, rinkitės mūsų Baltąjį Sodų Polipropileninį Virvę, 100 m – 100 g. Šis ilgis užtenka paremti dešimtims medžių ar krūmų. Jo plastikiniai pluoštai yra idealūs aviečių krūmų eilėms tvirtinti, o taip pat gali būti naudojami rišant augalų stiebus, sunkius nuo vaisių ir gėlių. Medžiaga yra švelni augalų audiniams, suteikiant jiems stabilų palaikymą. Mūsų sodų polipropileninė virvė yra atspari UV spinduliams ir neabsorbuoja vandens, užtikrinant, kad ji išliks be pelėsio. Jos lengvai atirišimo savybė leidžia ją panaudoti kelis kartus. Šis universalus produktas puikiai tinka šieno rulonų rišimui, statybos darbams šiltnamiuose ir pavėsinėse, bei net namų ūkio paskirtims. Tai prekė, verta turėti po ranka, ypač tokia viliojančia kaina.

Atraskite mūsų baltų ir geltonų polipropileninių virvių asortimentą, prieinamą įvairiuose ilgiuose ir konkurencingomis kainomis. Užsisakykite dabar ir greitai pristatysime iš mūsų parduotuvės tiesiai į jūsų namus. Nedelskite – pasinaudokite šia proga ir sužinokite, kokie patogūs ir naudingi gali būti apsipirkimai internetu su mumis!