• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Pupelių sėklos

Jei galvojate apie skanios daržovės auginimą su dekoratyviniu potencialu, pasirinkite pupelių sėklas. Mūsų parduotuvėje yra didžiulis veislių pasirinkimas. Jie skiriasi pagal įpročius, žydėjimo spalvas, ankščių formą, dydį ir sėklų kiekį arba numatomą naudojimą.

Turime vienos iš populiariausių pupelių veislių, auginamų sausoms sėkloms - „Piekny Jas“ - mūsų parduotuvėje. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į „Igolomska“ veislę, gaminančią vidutinio dydžio sėklą, kuri yra pritaikyta pjauti, ir „Wawelska“, besivystančią rausvą sėklą. Jei rūpinatės sveiku maistu, pasirinkite Mung pupelių daiginimo sėklas. Augalus galėsite lengvai auginti namuose ir pasimėgauti skaniais ir sveikais užkandžiais, kuriuose gausu vitaminų ir mineralų. Mūsų pasiūlyme taip pat rasite dekoratyvinių, valgomųjų pupelių veislių, kurios apimtų pergolas, pavėsines, sienas ar balkonus. Žavingos spalvingos žydėjimo datos bus papuoštos dengtomis konstrukcijomis visą vasarą iki rudens pradžios. Vienas iš geriausių dekoratyvinių pupelių veislių, kurių ankštys ir sėklos gali būti valgomos, yra „Hestia“. Šis augalas auga gana mažas, iki 40 cm aukščio ir todėl gali būti auginamas konteineriuose.

Nėra laiko ir pasirinkite savo mėgstamą pupelių veislę. Visos mūsų siūlomos sėklos yra iš patikrintų šaltinių ir žinomų gamintojų, garantuojančių aukštą kokybę ir daigumą.