• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Juurdumispulbrid ja pookimisvahad

Kui olete kirglik aednik, on juurepulbrid ja oksteoksad hädavajalikud lisandused teie tööriistakomplektile. Need kõrgekvaliteetsed taimehooldustooted tagavad suurepärased tulemused puude okstega pügamisel ja edukal levimisel lõikude kaudu. Regulaarne pügamine on oluline kõikidele viljapuudele, põõsastele ja paljudele kaunistavatele liikidele. Paksemate okste eemaldamisel on oluline kanda oksteoks, mis kiirendab kudede paranemist ja kaitseb taime kahjulike bakterite ja seente eest.

Selleks soovitame soojalt kulutõhusat Sumin puu- ja põõsasoksa vaha koos ribaga ja usaldusväärset Eko-Derma oksteoksa vaha, eriti sobilikku puude oksteoksaks. Avastage innovaatilise Fito-Plaster pihusti lihtsus, mida saab peale kanda ilma pintslita ja mis lisab aiandusele veidi lõbu. Kui pügate lõikude jaoks, kaaluge meie tipptasemel juurestimulaatoreid. "Korzonek Z" on mõeldud roheliste taimede juurte kasvuks, "Korzonek PZ" poolpõõsastele ja "Korzonek D" puitunud vartega taimedele. Need suurepärased tooted tuntud Targeti kaubamärgilt tagavad, et teie lõikused õitsevad ja juurduvad uutes keskkondades. Tutvuge ka Agrecoli juurmöödudega täiendavate eeliste saamiseks. Ja neile, kes istutavad tundlikke potitaimi, on Zielony Domi "Zdrowy Korzeń" (Tervislik juur) pihustusvahend ideaalne valik.

Külastage täna meie Juurpulbrite ja Oksteoksade jaotist. Ostke tuntud kaubamärke veebis sujuva kogemuse saamiseks ja saage hinnatud püsikliendiks. See on tõesti seda väärt!