• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Įsišaknijimo milteliai ir skiepyti vaškai

Jei rimtai žiūrite į savo sodo pomėgį, šaknų milteliai ir skiepyti vaškai tikrai turėtų patekti į jūsų pirkinių sąrašą. Šie profesionalūs augalų priežiūros produktai garantuoja puikius medžių genėjimo rezultatus ir leidžia sėkmingai gaminti kirtimus. Visus vaismedžius ir krūmus, taip pat daugybę dekoratyvinių rūšių reikia reguliariai genėti. Didelės žaizdos, atsirandančios pašalinus storesnes šakas, turi būti padengtos skiepijamuoju vašku, kuris pagreitins audinių atsinaujinimą ir apsaugos nusilpusį augalą nuo patogeninių bakterijų ir grybelių.

Tuo tikslu mes rekomenduojame ekonomišką ir efektyvų „Sumin“ skiepijimo vašką medžių ir krūmų žaizdoms su juostele bei patikimą ir tvirtą „Eko-Derma“ skiepų vašką, rekomenduojamą ypač skiepyti medžius. Naujoviški purškimo produktai, tokie kaip „Fito-Plaster Spray“, kuriuos galima tepti be šepetėlio, sodininkystę daro dar smagesnę. Jei genite medžius ir krūmus, kad gautumėte ūglių kirtimams, užsisakykite vieną iš mūsų puikių įsišaknijimo stimuliatorių. „Korzonek Z“ (šaknis Z) yra skirtas žalių augalų šaknų augimui skatinti, „Korzonek PZ“ (šaknų PZ) - puskrūmių augalams ir „Korzonek D“ (šaknis D) - augalams, turintiems ligniuotų stiebų ir kamienų. Ši nuostabi produktų trijulė kilusi iš garsaus „Target“ prekės ženklo. Puikūs įsišaknijimo stimuliatoriai leis jūsų auginiams puikiai vystytis ir visiškai įsitvirtinti naujose vietose. Taip pat turėtumėte sužinoti daugiau apie „Agrecol“ šaknų trąšas. Jei, kita vertus, jums prireiks pagalbos persodinant jautrius vazoninius augalus, mes turime „Zdrowy Korzeń“ (sveikos šaknies) purškimo priemonę augalų persodinimui iš Zielony Dom.

Maloniai raginame apsilankyti mūsų šaknų miltelių ir skiepijimo vaškų pakategorėje. Užsisakykite žinomų prekės ženklų pasirašytus produktus internetu, mėgaukitės patogia apsipirkimo patirtimi ir tapkite mūsų nuolatiniu klientu. Tai verta!

„Radix Zn“ - augalų šaknų trąšos - geriausios - 30 ml - -10%
4.23 4.70
Pasiūlymas baigiasi
Žolinių augalų daigų šaknų stiprinimas - 50 g - -10%
4.95 5.50
Pasiūlymas baigiasi
Pusiau sumedėjusių augalų daigų šaknų stiprinimas - 50 g - -10%
4.95 5.50
Pasiūlymas baigiasi
Sumedėjusių augalų daigų šaknų stiprinimas - 50 g - -10%
4.95 5.50
Pasiūlymas baigiasi
Miltingas šakniavaisis sumedėjusiems augalams Target® - 20 g - -10%
5.76 6.40
Pasiūlymas baigiasi
Šaknies milteliai žaliems ir pusiau sumedėjusiems augalams - Target® - 20 g - -10%
6.12 6.80
Pasiūlymas baigiasi
„Natūralus“ skiepijimo vaškas- Target® - 125 g - -10%
6.84 7.60
Pasiūlymas baigiasi
Skiepijimo vaškas - apsauga nuo medienos ir žievės ligų - Target® - 350 g - -10%
6.98 7.75
Pasiūlymas baigiasi
Persodinamasis purškalas - sveikos šaknys - „Green House®“ - 300 ml - -10%
7.07 7.85
Pasiūlymas baigiasi
Eko Derma (Koro-Derma) medžių skiepijimo vaškas - -10%
7.90 8.78
Pasiūlymas baigiasi
Skiepijimo vaškas purkštuvuose - Delta Chron - Sumin® - 300 ml - -10%
14.27 15.86
Pasiūlymas baigiasi