• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Įsišaknijimo milteliai ir skiepyti vaškai

Jeigu esate aistringas sodininkas, tai šaknų milteliai ir antgalių vaškai yra būtini papildymai jūsų įrankių rinkiniui. Šie aukščiausios klasės augalų priežiūros produktai užtikrina puikius rezultatus medžių šakų genėjime ir sėkmingą dauginimąsi per žiemos pjovimą. Reguliarus genėjimas yra svarbus visiems vaismedžiams, krūmams ir daugybei puošniosios veislės augalų. Pašalinant storas šakas, svarbu antgalių vašką, kuris pagreitina audinių gijimą ir apsaugo augalą nuo kenksmingų bakterijų ir grybelių.

Šiam tikslui mes labai rekomenduojame ekonomišką Sumin antgalių vašką medžiams ir krūmams su juosta ir patikimą Eko-Derma antgalių vašką, ypač tinkamą medžių antgaliui. Atraskite inovatyvios Fito-Plaster purškalo patogumą, kurį galima naudoti be šepetėlio ir pridėti dar daugiau smagumo sodininkystei. Jei genate šakas su pjovimu, apsvarstykite mūsų aukščiausios klasės šaknų stimuliatorių. "Korzonek Z" yra skirtas žaliems augalams augti šaknims, "Korzonek PZ" puskrūmams ir "Korzonek D" medžiams su mediniais stiebais. Šie puikūs produktai iš žinomo prekės ženklo Target užtikrins, kad jūsų pjovimai klestės ir įsikurs naujoje aplinkoje. Taip pat tyrinėkite Agrecol šaknų trąšas papildomiems privalumams. Ir tiems, kurie persodina jautrias puodinius augalus, "Zdrowy Korzeń" (Sveika šaknis) purškimo priemonė iš Zielony Dom yra puikus pasirinkimas.

Apsilankykite mūsų Šaknų miltelių ir antgalių vaškų skyriuje šiandien. Perkant garsiuosius prekės ženklus internetu, galėsite patirti beproblemį paslaugą ir tapti vertingu nuolatiniu klientu. Tai tikrai verta!