• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Sakņu pulveri un potēšanas vaski

Ja esat aizrautīgs dārznieks, tad sakņu pulveri un cirtēšanas vaski ir būtiski papildinājumi jūsu instrumentu komplektam. Šie augu kopšanas produkti augšējā līmenī nodrošina izcilus rezultātus koku podēšanā un veiksmīgai pavairošanai, izmantojot spraustus. Regulāra poda ir būtiska visiem augļu kokiem, krūmiem un daudziem dekoratīviem augiem. Noņemot biezākas zarus, ir svarīgi uzklāt podēšanas vasku, kas paātrina audu dzīšanu un aizsargā augu no kaitīgām baktērijām un sēnītēm.

Šim nolūkam mēs ļoti iesakām izmēģināt ekonomisku Sumin podēšanas vasku kokiem un krūmiem ar joslu un uzticamu Eko-Derma podēšanas vasku, it īpaši piemērotu kokiem. Atklājiet inovatīvā Fito-Plaster smidzinātāja ērtību, ko var uzklāt bez otiņas, un pievienojiet dārza darbam dažu prieka piesitienu. Ja cirtat spraustus stādīšanai, apsvērsiet mūsu augstās klases sakņu stimulatorus. "Korzonek Z" ir izstrādāts zaļo augu sakņu augšanai, "Korzonek PZ" puskrūmiem un "Korzonek D" kokiem ar koka stumbriem. Šie izcilie produkti no zināmās zīmola Target nodrošinās, ka jūsu sprausti veiksmīgi iederēsies jaunajā vidē. Izpētiet arī Agrecol sakņu mēslojumus papildu priekšrocībām. Un tiem, kas pārstāda jutīgas podaugus, "Zdrowy Korzeń" (Vesela sakne) smidzinātāja līdzeklis no Zielony Dom ir lieliska izvēle.

Apmeklējiet mūsu Sakņu pulveru un podēšanas vasku sadaļu šodien. Pērciet pazīstamas zīmolas tiešsaistē, lai baudītu nevainojamu pieredzi un kļūtu par novērtētu pastāvīgo klientu. Tas tiešām ir tā vērts!