• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Sakņu pulveri un potēšanas vaski

Ja jūs nopietni uztverat savu dārzkopības hobiju, pulveru un potēšanas vasku iesakņošanai noteikti vajadzētu nonākt jūsu iepirkumu sarakstā. Šie profesionālie augu kopšanas līdzekļi garantē izcilus koku atzarošanas rezultātus un ļauj veiksmīgi ražot spraudeņus. Visiem augļu kokiem un krūmiem, kā arī daudzām dekoratīvām sugām nepieciešama regulāra atzarošana. Lielas brūces, ko izraisa biezāku zaru noņemšana, jāpārklāj ar potēšanas vasku, kas paātrinās audu atjaunošanos un pasargās novājināto augu no patogēnu baktērijām un sēnītēm.

Šim nolūkam mēs iesakām rentablu un efektīvu Sumin potēšanas vasku koku un krūmu brūcēm ar saiti un uzticamu un izturīgu Eko-Derma potēšanas vasku, kas īpaši ieteicams koku potēšanai. Inovatīvie aerosola izstrādājumi, piemēram, Fito-Plaster Spray, kurus var uzklāt bez otas, dārzkopību padara vēl jautrāku. Ja apgriežat kokus un krūmus, lai iegūtu dzinumus spraudeņiem, pasūtiet vienu no mūsu izcilajiem sakņu stimulatoriem. "Korzonek Z" (Z sakne) ir paredzēts zaļo augu sakņu augšanas stimulēšanai, "Korzonek PZ" (sakņu PZ) puskrūmu augiem un "Korzonek D" (sakne D) augiem ar lignified kātiem un stumbriem. Šis brīnišķīgais produktu trio nāk no slavenā Target zīmola. Lieliski sakņu stimulatori ļaus jūsu spraudeņiem lieliski attīstīties un pilnībā nostiprināties jaunās vietās. Jums vajadzētu arī uzzināt vairāk par Agrecol iesakņojošajiem mēslošanas līdzekļiem. Ja jums, no otras puses, būtu nepieciešama palīdzība jutīgu potaugu pārstādīšanā, mums ir pieejams Zielony Dom izsmidzināms līdzeklis "Zdrowy Korzeń" (veselīga sakne) augu pārstādīšanai.

Mēs iesakām jūs apmeklēt mūsu apakškategoriju Sakņu pulveri un potēšanas vaski. Pasūtiet tiešsaistē pazīstamu zīmolu parakstītus produktus, izbaudiet ērtu iepirkšanās pieredzi un kļūstiet par mūsu pastāvīgo klientu. Tas ir tā vērts!

Radix Zn - augu sakņu mēslojums - labākais - 30 ml - -10%
4.23 4.70
Sakņu pastiprinātājs zālaugu stādiem - 50 g - -10%
4.95 5.50
Puskoksnes augu stādu sakņu pastiprinātājs - 50 g - -10%
4.95 5.50
Sakņojošs palīglīdzeklis kokaugu stādiem - 50 g - -10%
4.95 5.50
"Dabīgais" potēšanas vasks- Target® - 125 g - -10%
6.84 7.60
Eko Derma (Koro-Derma) koku potēšanas vasks - -10%
7.90 8.78