Yenilebilir sarımsak karanfil

Süpermarketlerdeki karanfillerden daha iyi tadı olacak kendi yenilebilir sarımsakınızı yetiştirmek istiyorsanız, sizi durduracak hiçbir şey yoktur. Online bahçe mağazamız size bu sebzenin en iyi, özenle seçilmiş çeşitlerini sağlayacaktır. Diğerlerinin yanı sıra "Harnas", "Arkus" ve "Ornak" gibi en popüler çeşitlerin mükemmel fideleri ve soğanları sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun olanı seçin!

Sarımsak, en popüler, temel baharat ve tıbbi sebzelere aittir. Dünya çapında mutfaklarda yemeklere lezzet katmak için yaygın olarak kullanılır. Unutulmamalıdır ki, sarımsak yüzyıllardır insanları, hayvanları ve bitkileri rahatsız eden birçok farklı rahatsızlık için ilaç olarak kullanılmıştır. Böyle geniş bir kullanım yelpazesine sahip bir bitki bulmak zor. Karanfil içinde gizlenen biyolojik olarak aktif bileşiklerin bolluğu, çok sayıda bilimsel araştırma çalışması ile doğrulanmıştır. Sarımsak antibiyotik, antiseptik, antiparaziter ve antitrombotik özelliklere sahiptir, kan basıncını düşürür ve kilo kaybını destekler. Biri bunun da sizi gençleştireceğini söylüyor. Bu mükemmel sebze bitkisini yetiştirmeye başlamak için başka nedenlere mi ihtiyacınız var?

Yenilebilir sarımsak, yıllık olarak Orta Avrupa ikliminde yetiştirilen çok yıllık bir bitkidir. Avrupa iklimi, ilkbahar veya sonbaharda hasat için olsun sarımsak kültürleri için elverişlidir. Kendi sınırınızdan veya kilerinizden aromatik, belirgin tatma sarımsak tadını çıkarmak için sadece birkaç karanfil gerekir.

Online mağazamızda sadece güvenilir tedarikçiler tarafından teslim edilen nitelikli ampuller ve fideler bulacaksınız. Cazip indirimler, sık özel teklifler ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çeşitli teslimat seçenekleri seçiminizi daha da kolaylaştırmalıdır. Üstün kaliteli fideler ve ampuller sayesinde bahçe tutkunuzun tadını çıkarın ve zengin bitkileri kısa sürede toplayın!