• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ķiploki stādīšanai

Ja vēlaties audzēt savu pašu ēdamo ķiploku, kas bez šaubām garšos daudz labāk nekā ķiploki, kas pieejami veikalu plauktos, nekas jūs nevienkāršos. Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā izcilu šīs daudzpusīgās dārzeņu izvēli. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes stādus un sīpolus no dažādām populārām šķirnēm, tai skaitā "Harnas", "Arkus" un "Ornak", starp citām. Vienkārši izvēlieties to šķirni, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un gaidām!

Ķiploks ir viens no populārākajiem un pamata garšvielām un ārstnieciskajiem dārzeņiem. To plaši izmanto, lai pievienotu garšu ēdieniem dažādās pasaules virtuvēs. Svarīgi atcerēties, ka ķiploks ir izmantots gadsimtiem ilgi kā līdzeklis dažādām slimībām, kas skar cilvēkus, dzīvniekus un augus. Ir grūti atrast augu ar tik plašu pielietojuma jomu. Daudzi zinātniskie pētījumi ir apstiprinājuši bioloģiski aktīvo vielu daudzumu, kas slēpjas ķiploka daiviņās. Ķiplokam ir antibiotiskas, antiseptiskas, antiparazītiskas un antitrombocītu īpašības, kā arī spēja pazemināt asinsspiedienu un atbalstīt svara zudumu. Daži saka, ka tas var padarīt jūs jaunākiem. Vai vēlaties vēl vairāk iemeslu sākt audzēt šo izcilu dārzeņu?

Ēdamais ķiploks tehniski ir daudzgadīgs augu, bet tas parasti tiek audzēts kā viengadīgs augu vidējā Eiropas klimatā. Par laimi Eiropas klimats vispārīgā ziņā ir labvēlīgs ķiploka audzēšanai, vai nu pavasara, vai rudens ražai. Jums būs nepieciešami tikai daži ķiploka daiviņi, lai baudītu ķiploka aromātu un raksturīgu garšu no savas dārza vai virtuves plaukta.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet tikai uzticamu piegādātāju sertificētus sīpolus un stādus. Pievilcīgas atlaides, bieži īpašie piedāvājumi un dažādas piegādes iespējas, kas pielāgotas klientu vajadzībām, padarīs jūsu izvēli vēl vienkāršāku. Iegūstiet prieku no dārza darbu un baudiet bagātīgu ražu īsā laikā, pateicoties mūsu augstas kvalitātes stādiem un sīpoliem