• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Basseinid ja tarvikud

Suvi on ideaalne aeg õues lõõgastumiseks. Meie basseinide ja tarvikute kategooria pakub laia valikut tooteid, et muuta suurepärane ilm veelgi nauditavamaks sinu ja su pere jaoks. Ära kõhkle, uuri meie laia valikut ja rõõmusta oma perekonda suurepärase kingitusega!

Bassein oma koduaeda toob rõõmu mitte ainult lastele, vaid kõigile. Kas olete teadlik, kuidas seda hoida nii, et see oleks alati puhas ja hästi hooldatud? Meie basseinide ja tarvikute jaotises leiate kõik vajalikud esemed väga konkurentsivõimeliste hindadega. Olgu tegemist väikese täispuhutava basseini või suurega, mis tuleb maasse paigaldada, saate kasutada tarvikuid nagu 25 cm sirge basseinipintsel ja 1,3 m lehelabari veevõtmisvõrk teleskoopkäepidemega. Kvaliteetsed tarvikud aitavad puhastada raskesti ligipääsetavaid kohti ja eemaldada basseinist lehti, putukaid ja muud prügi. Ärge unustage tellida ka meie lihtsalt kasutatavat desinfitseerimisnõu, et tagada veekvaliteet. Lisaks võib termomeetri paigaldamine aidata teil kindlaks teha, kas vesi on optimaalse ujumistemperatuuriga. Need, kellel on täispuhutavad basseinid, peaksid kaaluma basseiniremonti komplekti ostu, sealhulgas liimi ja paranduslappe, et kiiresti lahendada võimalikke probleeme. Lisaks kaitsege oma basseini mehaaniliste kahjustuste eest ümmarguse 309 x 309 cm basseinialusvaibaga.

Oleme pühendunud oma valikute pidevale laiendamisele. Oleme põnevil, et saame teile pakkuda neid moodsaid ja usaldusväärseid basseini tarvikuid taskukohase hinnaga. Kasutage meie praktilisi lahendusi ja nautige oma aia basseini.

10.21