• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Baseini un piederumi

Vasaras ir ideālais laiks atpūtai ārā. Mūsu baseinu un piederumu kategorija piedāvā plašu produktu klāstu, lai padarītu lielisku laika apstākļus vēl baudāmākus tev un tavai ģimenei. Nebailes, izpēti mūsu plašo izvēli un iepriecini savu ģimeni ar izcilu dāvanu!

Baseins savā dārzā sniedz prieku ne tikai bērniem, bet arī visiem. Vai zināt, kā to uzturēt tīru un labi koptu visu laiku? Mūsu baseinu un piederumu sadaļā atradīsi visus nepieciešamos priekšmetus ļoti konkurētspējīgās cenās. Vai tu izvēlēsies mazu, pūšamu baseinu vai lielu, kas jāuzstāda zemē, tu gūsi labumu no piederumiem, piemēram, 25 cm taisna baseina birsti un 1,3 m lapu sakausēšanas tīklu ar teleskopisko rokturi. Augstas kvalitātes piederumi palīdz tīrīt grūti sasniedzamos vietās un noņemt lapas, kukaiņus un citus atkritumus no baseina. Neaizmirsti pasūtīt mūsu viegli lietojamo dezinfekcijas konteineri, lai nodrošinātu ūdens kvalitāti. Turklāt termometra uzstādīšana var palīdzēt noteikt, vai ūdens ir optimālai peldes temperatūrai. Tiem, kuriem ir pūšami baseini, ir vērts apsvērt baseina remonta komplekta iegādi, kas ietver līmi un plākšņu komplektu, lai ātri risinātu jebkādas problēmas. Turklāt aizsargā savu baseinu ar apaļo 309 x 309 cm baseina pamatnes audumu, lai novērstu mehāniskus bojājumus.

Mēs esam apņēmušies nepārtraukti paplašināt mūsu piedāvājumu. Mēs esam sajūsmā par iespēju piedāvāt šos modernos un uzticamos baseina piederumus par pieejamām cenām. Izmanto mūsu praktiskos risinājumus un baudiet savu dārza baseinu.

10.21