• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Baseinai ir aksesuarai

Vasara yra puikus laikas lauke atsipalaiduoti. Mūsų baseinų ir priedų kategorija siūlo įvairių produktų asortimentą, kad gera orų sąlyga būtų dar malonesnė jums ir jūsų šeimai. Nepavilkite, ištyrinėkite mūsų išsamią pasirinkimą ir nudžiuginkite savo šeimą puikiu dovana!

Turėti baseiną savo kieme suteikia džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir visiems. Ar žinote, kaip jį palaikyti taip, kad jis visada būtų švarus ir gerai prižiūrimas? Mūsų baseinų ir priedų skyriuje rasite visus reikiamus daiktus labai konkurencingomis kainomis. Ar pasirenkate mažam, pripučiamam baseinui ar dideliam, kuris turi būti įrengtas žemėje, galėsite naudotis priedais, tokiais kaip 25 cm tiesi garbštuvo šepetys ir 1,3 m lapų kraiko tinklas su teleskopiniu rankeniu. Aukštos kokybės priedai padeda valyti sunkiai pasiekiamas vietas ir pašalinti lapus, vabzdžius ir kitas nešvaras iš baseino. Neužmirškite užsakyti lengvai naudojamo dezinfekavimo konteinerio, kad būtų užtikrintas vandens kokybė. Be to, įrengus termometrą, galėsite nustatyti, ar vandens temperatūra yra tinkama maudynėms. Turintiems pripučiamus baseinus, verta įsigyti baseino remonto rinkinį - įskaitant klijus ir gipso juostas - greitam problemų sprendimui. Be to, apsaugokite savo baseiną apvalkalu - apvalkalu - 309 x 309 cm apvalkalu, kad būtų apsaugota nuo mechaninių pažeidimų.

Mes įsipareigoję nuolat plėsti mūsų pasiūlymą. Su džiaugsmu pristatome šiuos modernius ir patikimus baseinų priedus prieinamomis kainomis. Naudojantis mūsų praktiškomis sprendimais, mėgaukitės savo sodo baseinu.

10.21
21.34