• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Okaspuuväetised

Kui soovite tagada, et teie okaspuud ei kannataks kunagi nõelte pruuniks muutumisest, valige meie sertifitseeritud okaspuude väetised. Ei ole kindel, kust leida kvaliteetseid ja efektiivseid tooteid? Avastage meie aiapoest lai valik okaspuude väetisi, millel on tasuta kohaletoimetamise võimalus. Tuiadest kuuskedeni, küpressideni, maasikate, lehiste, mändide ja kadakateni - need kauakestvad dekoratiivsed taimed õitsevad hästi, kui neid õigesti väetada. Okaspuud ja põõsad vajavad valgusküllaseid muldi, mis on rikkad makro- ja mikroelementides. Talvekindluse suurendamiseks täiendage neid sügisväetistega kasvuperioodi lõpus.

Kindlustades, et teie taimedel on viljakas muld õige pH-tasakaaluga, vältite terviseprobleeme. Okaspuude väetiste õige valik on nende heaolu jaoks oluline. Kui te pole kindel, millist valida, alustage mitmekülgsetest võimalustest nagu Hortifoska (fosfor-kaaliumväetis aiataimedele), Agrecoli Okaspuude väetis - Ennetamine pruunide nõelte vastu, Targeti Okaspuude väetis mikroelementidega või Bioponi pikaajaline okaspuude väetis.

Probleeme lehtede värvimuutusega? Valige hädaolukorra "Moc Zieleni" (Rohelise Jõu) väetis Targetist või "Magiczna Siła" (Maagiline Jõud) Substralist. Keskkonnateadlikud aednikud hindavad meie keskkonnasõbralikku okaspuude väetist. Kiire elutempoga aednikud võivad kaaluda "100 dni" (100 päeva) pikaajalist okaspuude väetist või Extra Osmocote väetist, mida tuleb kasutada minimaalselt. Enne okaspuude istutamist valmistage muld ette happelise väetisega ja okaspuude mikoriisaga. Suurendage talvekindlust meie sügisväetistega.

Oleme valmis igasuguste olukordade ja väljakutsete jaoks. Meie pood pakub laias valikus tooteid ja tööriistu okaspuude edukaks kasvatamiseks. Kogege, kui lihtne on osta aiaseemnete turul ja säästa raha meie konkurentsivõimeliste hindade tõttu. Kutsume teid soojalt põnevale osturetkele!