• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Spygliuočių trąšos

Jei norite užtikrinti, kad jūsų spygliuočiai niekada nekenčia nuo spyglių baltėjimo, pasirinkite mūsų sertifikuotas spygliuočių trąšas. Nesate tikri, kur rasti aukštos kokybės ir efektyvių produktų? Atraskite plačią spygliuočių trąšų pasirinkimą su nemokamu pristatymu mūsų sodo parduotuvėje. Nuotraukos nuo tujų iki eglių, kiparisų, tisų, maumedžių, pušų ir kadagio, šios ilgaamžės, dekoratyvinės augalai gerai auga, jei juos tinkamai tręšiate. Spygliuočių medžiai ir krūmai mėgsta šviesius dirvos, kurių makro ir mikroelementų gausa. Taip pat rekomenduojama juos papildyti rudens trąšomis, kurios padidina jų atsparumą žiemai vegetacijos sezono pabaigoje.

Svarbu, kad jūsų augalai turėtų derlingą dirvą su tinkamu pH balansu, kad būtų išvengta sveikatos problemų. Pasirinkimas tinkamų spygliuočių trąšų yra lemiamas jų gerovei. Nesate tikri, kurią pasirinkti? Pradėkite su universaliais variantais, tokiais kaip Hortifoska (fosforo-kalio trąšos sodui), Agrecol "Spygliuočių trąšos - prevencija nuo spyglių baltėjimo", Target "Spygliuočių trąša su mikromažomis medžiagomis" arba Biopon "Ilgaamžė spygliuočių trąša".

Kovojate su lapų spalvos kaita? Pasirinkite "Moc Zieleni" (Žaliosios Galios) trąšas nuo Target arba "Magiczna Siła" (Magiškosios Galios) nuo Substral. Ekologiškos trąšos spygliuočiams patiks visiems, kurie rūpinasi aplinka, o "100 dni" (100 dienų) ilgaamžės spygliuočių trąšos arba Papildomos Osmocote trąšos, kurios reikalauja minimalaus naudojimo, tinka tiems, kurie turi ribotai laiko. Prieš pradedant sodinti spygliuočius, rekomenduojama paruošti dirvą su rugštinančia trąša ir spygliuočių mikorizos preparatu. Prieš žiemą ateinant, pridėkite vieną iš mūsų rudens trąšų, kad padidintumėte spygliuočių medžių ir krūmų žiemą atsparumą.

Mes esame pasiruošę visoms situacijoms ir iššūkiams. Mūsų parduotuvė siūlo visas prekes ir įrankius, reikalingus sėkmingai auginti spygliuočius. Patikrinkite, kokia lengva apsipirkti Garden Seeds Market ir sutaupyti dėl mūsų prieinamų kainų. Mes nuoširdžiai kviečiame jus į įdomią apsipirkimo kelionę!

12.83