• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Skujkoku mēslojums

Ja jūs vēlaties nodrošināt, ka jūsu skujkoki nekad nesaskaras ar adatu nobeigšanos, izvēlieties mūsu sertificētās skujkoku mēslojumus. Vai esat neizlēmis, kur atrast augstas kvalitātes un efektīvus produktus? Atklājiet plašu skujkoku mēslojumu klāstu, ar bezmaksas piegādes iespēju, mūsu dārza veikalā. No tujiem līdz priediem, cipresēm, tīsām, lērkiem, eglēm un mezgliem, šie ilgmūžīgie, dekoratīvie augi labi aug, ja tos pienācīgi baro. Skujkoku koki un krūmi zied viegliem augsnēm, kur ir daudz makro un mikroelementu. Lai uzlabotu ziemas izturību, papildiniet tos ar rudens mēslojumiem augšanas sezonas beigās.

Nodrošinot, ka jūsu augiem ir barības vide ar pareizo pH līdzsvaru, jūs izvairīsieties no iespējamām veselības problēmām. Pareizo skujkoku mēslojumu izvēle ir būtiska viņu labklājībai. Ja neesat drošs, kādu izvēlēties, sāciet ar vispārējiem līdzekļiem, piemēram, "Hortifoska" (fosfora-kālija mēslojums dārza augiem), Agrecol "Skujkoku - Prevencija pret adatu nobeigšanos", Target "Skujkoku mēslojums ar mikroelementiem" vai Biopon "Ilgstošs skujkoku mēslojums".

Cīnieties ar lapu nokrāsas izmaiņām? Izvēlieties steidzamās mēslojumus "Moc Zieleni" (Zaļās Jaudas) no Target vai "Magiczna Siła" (Maģiskā Jauda) no Substral. Videi draudzīgie dārznieki novērtēs mūsu Videi Draudzīgo Skujkoku Mēslojumu. Aizņemtajiem dārzniekiem varētu interesēt ilgstošie skujkoku mēslojumi "100 dni" vai papildus Osmocote Mēslojums, kurš tiek pielietots minimāli. Pirms sākat stādīt skujkokus, ieteicams sagatavot auglīgu augsni ar skujkoku mikorīzu. Pirms ziemas iestāšanās lietojiet vienu no mūsu rudens mēslojumiem, lai uzlabotu jūsu skujkoku koku un krūmu ziemas izturību.

Mēs esam sagatavoti ikvienai situācijai un izaicinājumam. Mūsu veikals piedāvā visus produktus un instrumentus, kas nepieciešami skujkoku veiksmīgai audzēšanai. Pārbaudiet, cik vienkārši ir iepirkties Garden Seeds Market un ietaupiet naudu, pateicoties mūsu pieejamajām cenām. Mēs jūs sirsnīgi aicinām piedalīties aizraujošā iepirkšanās ceļojumā!