• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Sprigių sėklos

Atraskite spalvingo grožio ir ilgalaikio puošnumo pasaulį su mūsų Sprigių sėklomis. Mes siūlome aukščiausios kokybės sėklas, tokias kaip Sprigės (žinomos taip pat kaip Impatiens walleriana) ir kitos Impatiens rūšys. Visos Sprigių sėklos mūsų kolekcijoje turi aukštos kokybės garantiją ir pasižymi puikiais dygimo rezultatais, gautais išskirtinai iš garsių gamintojų. Jūsų sėkmingas auginimas yra beveik užtikrintas, jei laikysitės tinkamų auginimo sąlygų.

Sprigės, arba Impatiens walleriana, yra puikus pasirinkimas žydintiems gėlynams, kraštovaizdžio apdailai ar konteineriniam sodinimui. Jos puošia sodus ir balkonus nuo gegužės iki rugsėjo mėn. Atminkite, kad ši konkrečiai rūšis geriausiai auga šešėlyje ar pusiau šešėlyje. Mūsų pasirinkime yra sėklos, kurios duoda 4–5 cm skersmens raudonus žiedus ir augalus su plačiai šakotomis stiebomis. Pradedantiesiems rekomenduojame rinktis šios rūšies įvairių spalvų žiedų paketą.

Kalbant apie kitas Impatiens rūšis, jos taip pat mėgsta šešėlius ar pusiau šešėlius, kaip ir jų artima giminaitė Sprigė. Jūs galite tikėtis, kad ji puikiai augs indeliuose ant balkono, atsiskleisdama savo spalvingumą šiek tiek vėliau sezone, nuo liepos iki spalio mėn. Abiejų rūšių kartu auginimas gali pratęsti jūsų žydėjimo sezoną ir pasiūlyti platesnę spalvų paletę. Šios Sprigių rūšys puikiai papildo viena kitą sodinimo kompozicijoje, ypač saugiose, pusiau šešėliuotose ar šešėliuotose vietose.

Sprigės tikrai atitinka savo pavadinimą dėl savito sėklų sklaidymo būdo. Jos vadinamos „nepasitenkinančiomis“ ne be reikalo: net lengvas vėjo gūsis ar švelnus prisilietimas gali sukelti brandžių vaisių plyšimą ir išmėtyti sėklas net keliems metrams tolyn.

Paleiskite savo kūrybingumą laisvėn ir pridėkite spalvų į savo sodą ar balkoną su mūsų atidžiai atrinktomis Sprigių sėklomis. Jūsų sodas jums padėkos!