• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Balzamīņu sēklas

Atklājiet krāšņas krāsas un ilgstošu skaistumu ar mūsu Balzamīņu sēklām. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes sēklas no Balzamīna (zināms arī kā Impatiens walleriana) un citām Impatiens sugām. Visas Balzamīņu sēklas mūsu kolekcijā nāk ar augstas kvalitātes garantiju un lepojas ar izcilu dīgšanas spēju, iegūstot tās tikai no atzītiem ražotājiem. Jūsu veiksmīga audzēšana ir gandrīz garantēta, ja tiek saglabāti atbilstoši audzēšanas apstākļi.

Balzamīns, vai Impatiens walleriana, ir ideāla izvēle puķu dobei, malām vai konteineru dārziniecībai. Tas rotā dārzus un balkonus no maija līdz septembrim. Ņemiet vērā, ka šī konkrētā suga labi aug ēnainās vai daļēji ēnainās vietās. Mūsu klāstā ir sēklas, kas ražo 4–5 cm lielus sarkanus ziedus un augus ar plaši zarojošām stumbām. Iesācējiem mēs iesakām izvēlēties šīs sugas dažādu krāsu ziedu izlasi.

Attiecībā uz citām Impatiens sugām, tās arī dod priekšroku ēnainām vai daļēji ēnainām vietām, tāpat kā to tuvā radiniece, Balzamīns. Jūs varat sagaidīt, ka tā labi izaugs podos uz balkona, parādot savu spilgtumu nedaudz vēlāk sezonā, no jūlija līdz oktobrim. Audzējot abas šķirnes kopā, jūs varat pagarināt ziedēšanas periodu un piedāvāt plašāku krāsu gammu. Šīs Balzamīņu šķirnes lieliski papildina viena otru dārza kompozīcijās, it īpaši aizsargātās, daļēji ēnainās vai ēnainās vietās.

Balzamīni tiešām attaisno savu nosaukumu ar savu unikālo sēklu izplatīšanas metodi. Tos sauc par "nesteidzīgajiem" iemeslu dēļ: pat viegls vēja pūšiens vai maigs pieskāriens var izraisīt to nobriedušo augļu plīsumu, izkliedējot sēklas pat vairākus metrus prom.

Atbrīvojiet savu radošumu un pievienojiet krāšņas krāsas savam dārzam vai balkonam ar mūsu rūpīgi atlasītajām Balzamīņu sēklām. Jūsu dārzs jums pateiks paldies!