• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lemmalts seemned

Pakume hõivatud Lizzie või sultanat ja aialehte. Kõik meie kaupluses saadaval olevad Impatiensid pakuvad kvaliteetset garantiid ja näitavad suurt idanevust, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused.

Hõivatud Lizzie, sultana (Impatiens walleriana) on suurepärane valik istutamiseks lillepeenarde, servade või mahutitena. Maist septembrini kaunistavad paljud aiad ja rõdud. Me ei tohiks kunagi unustada, et see eelistab varjulisi või osaliselt varjulisi saite. Leiad hõivatud Lizzie seemned, mis arendavad 4-5 cm suuruseid punaseid lilli ja laiahaardelisi varre. Soovitame algajatele valida selle liigi valiku, mis toodab erinevaid värve. Kui tegemist on aiaga (Impatiens balsamina), jagab ta kaldu varjuliste saitide suhtes, kus on varem mainitud sugulane. See õitseb potis rõdul. Üldiselt kaunistab ta aedasid veidi hiljem kui hõivatud Lizzie juulist oktoobrini. Te võite edukalt kasvatada mõlemaid taimi, et nautida pikemat aega paljude õitsemisvärvide nautimiseks. Need kaks moodustavad suure aiakorralduse kaitstud, osaliselt varjulises või varjulises kohas.

Impatiens väärivad nende nime ebatavalisele levikule - nad ise levivad. Nad on kannatamatu, sest isegi õrn tuul või pehme puudutus põhjustab küpsete viljade purunemise ja paar meetri kaugusel asuvate seemnete purunemise.