• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Ümber kodu

Meie igapäevaelu ja rutiin on tihedalt seotud meie kodudega. See jaotis "Ümber kodu" pakub tarvikuid, mis aitavad teil oma isiklikku ruumi veelgi tõhusamalt korraldada. Me aitame teil asjad korda seada, jagame mõningaid näpunäiteid, kuidas parandada oma renoveerimispingutuste tõhusust ja viimaks, kuid mitte vähem olulisena, kutsume teid grilliõhtule. Avastage meie laia tootevalikut!

Ostlemine meie veebipoes on kiire ja lihtne. Toodete leidmise hõlbustamiseks oleme need jaotanud alakategooriatesse, mida leiate allpool. Kui soovite oma kodu ümbrust ilusamaks muuta, uurige aiakategooriat "Ümber kodu". Sealt leiate tabureteid, istekohti ja muid vajalikke esemeid iga lõõgastumiskoha jaoks. Kas soovite oma kasutuses olevast ruumist veelgi rohkem ära kasutada? Ostke mõned aiakastid ja -kastid. Boxe Rato, Boxe Rato Plus ja Boxe Board aiamudelite hulgast leiate veel palju ruumikaid ja esteetilisi mudeleid. Aia, õue ja terrassi korras hoidmiseks võib teil vaja minna mõningaid luudasid ja harju. Saadaval on sorghumkiust luuad, sillutise luuad, vuugipuhastusvahendid, tõrv ja krohvimisharjad ning lai valik autopesu tarvikuid. Pakume ka suurepäraseid ja efektiivseid teede, platside ja sissesõiduteede puhastusvahendeid taskukohaste hindadega. Populaarsed valikud nagu Sumin 200 ml Finisher sammalde, vetikate ja sammalde vastu murudel ja teedel ning 200 ml Roundup Herbi Block pikaajaline teede ja sissesõiduteede puhastusvahend on kliendilemmikud. Saate lõpuks lahti tüütutest sammaldest, samblikest, umbrohtudest, vetikatest ja muudest mustusest! Kategoorias "Ümber kodu" on midagi neile, kes otsivad tugevaid, ilmastikukindlaid katteid. Pakume kvaliteetseid kattematerjale - siniseid, tugevdatud rohelisi ja eriti tugevaid hõbedas-rohelisi mudeleid suurustes vahemikus 3 x 4 m kuni 15 x 20 m! Vaadake neid üle!

Kui töö on tehtud, on aeg lõõgastuda. Aeg, mis veedetakse aias, muutub veelgi meeldivamaks, kui olete varustatud sobivate grillide ja tarvikutega. Meie poes on saadaval kompaktne ümmargune grill vardaga, ristkülikukujuline grill küljelaudadega, tünnikujuline grill, aiaküttekeha ja liha suitsutamise alused. Samuti võite siit leida looduslikke, keskkonnasõbralikke tulekütteid, puidulaaste ja söepurujaid. Kaaluge uue resti või hoidja, grillikorvi, burgeripressi, mõningaid vardaid ja lõkkevorsti kahvlit oma kollektsiooni lisamist. Kutsume teid sõbralikult meie tooteid uurima - leiate kindlasti midagi, mis teile meeldib. On väga mõnus lamada mugavalt võrgus. Kas me oleme juba maininud meie valikut eriti mugavatest lõuend- ja võrguhängmattidest? Ärge jätke seda võimalust kasutamata!

Ärge kõhelge! Tutvuge meie veebipoes laia valikuga ja tehke ost, mida teie terve pere naudivad. Investeerige esmaklassilisse kvaliteeti, nautige tasuta kohaletoimetamist ja näete, kui palju saate meiega säästa.

1.50
2.10
2.59
2.60
4.93
5.00