• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Apkārt mājām

Mūsu ikdienas dzīve un rutīna ir cieši saistīti ar mūsu mājām. Šī sadaļa "Apkārt Mājām" piedāvā aksesuārus, kas palīdzēs jums efektīvāk organizēt personīgo telpu. Mēs palīdzēsim jums sakārtot lietas, sniegsim padomus, kā uzlabot jūsu mājas renovācijas centienus un, pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, mēs jūs ielūgsim uz barbekjū. Atklājiet mūsu plašo produktu izvēli!

Iepirkšanās mūsu tiešsaistes veikalā ir gan ātra, gan efektīva. Lai atvieglotu produktu meklēšanu, mēs tos esam sadalījuši viegli pārvadājamās apakškategorijās, kas norādītas zemāk. Ja vēlaties sakārtot apkārtējo zonu ap savu māju skaistā veidā, apskatiet "Apkārt Mājām" kategoriju dārza mēbelēm. Šeit atradīsiet soliņus, krēslus un citus nepieciešamos elementus pilnīgai atpūtai. Vēlaties maksimāli izmantot jūsu rīcībā esošo telpu? Iegādājieties dārza kastes un kastes. "Box Rato", "Box Rato Plus" un "Box Board" dārza kastes ir daži no plašajiem un stilīgajiem modeļiem, kas jūs tur gaida. Lai uzturētu kārtību dārzā, pagalmā un terasē, jums varētu būt nepieciešamas slotas un sukas. Izvēlieties sorģumveida sukas, ietves sukas, plaisu skrapus, degvielas un tvaiku sukas, kā arī plašu auto mazgāšanas piederumu klāstu, kas ir pieejams mūsu veikalā. Mēs arī piedāvājam izcilas, efektīvas ceļu, ietves un brauktuves tīrīšanas līdzekļus par pieejamām cenām. Populārākie izvēles varianti, piemēram, "Sumin" 200 ml "Finisher", kas cīnās pret sūnēm, jūrām un aknām uz ganēm un ceļiem, un 200 ml "Roundup Herbi Block", ilgstošs ceļu un brauktuves tīrīšanas līdzeklis, ir ļoti populāri. Jūs beidzot atbrīvosieties no niecošiem sūnēm, ķērpjiem, nezālēm, jūrām, ūdensaugiem un citiem netīrumiem! Kategorijā "Apkārt Mājām" ir kaut kas tiem, kuri meklē izturīgas, drošas pret laika apstākļiem pārsegu. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes plēves - zilas, pastiprinātas zaļas un ekstra stipras sudrabzaļas plēves modeļus, pieejamas izmēros no 3 x 4 m līdz 15 x 20 m!

Beidzot veikts darbs, pienāk laiks atpūsties. Laiks, pavadīts dārzā, kļūst vēl patīkamāks ar pareizajiem grilēm un piederumiem. Mūsu veikalā ir pieejama izvēle, tai skaitā kompaktas apaļas grila ar vārpu, taisnstūrveida grila ar sānu plauktiem, muciņveida grila, dārza krāsns un gaļas kūpināšanas kastes. Jūs varat atrast arī dabiskus, ekoloģiskus ugunsgaides, malkas skaidas un oglis. Ņemiet vērā arī jaunu režu vai turētāju, grila grozu, burgeru presei, šampējus un kempingu desu dakšiņu savā kolekcijā. Mēs sirdī izsaucam jūs izpētīt mūsu piedāvājumu - jūs noteikti atradīsiet produktus, kas piesaistīs jūsu uzmanību. Un ir lieliski atslābināties hamakā; vai mēs jau minējām mūsu piedāvājumu ekstra komforta auduma un tīkla hamakām? Nepalaidiet garām šo iespēju!

Nesvēlu! Atklājiet mūsu tiešsaistes veikala plašo sortimentu un veiciet pirkumu, kuru jūsu ģimene pilnībā novērtēs. Ieguldiet augstas kvalitātes produktos, izmantojiet bezmaksas piegādi un redziet, cik daudz jūs varat ietaupīt ar mums.

1.50
2.06
2.10
2.59
2.60
4.69
4.93