• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Namų apyvokos reikmenys

Mūsų kasdieninis gyvenimas ir įpročiai yra glaudžiai susiję su mūsų namais. Ši skyriuje „Apie namus“ siūlome aksesuarus, kurie padės jums dar efektyviau įrengti asmeninę erdvę. Mes padėsime jums susitvarkyti daiktus, pasiūlysime patarimų, kaip padidinti jūsų atnaujinimo pastangų efektyvumą ir, svarbiausia, pakviesime jus į kepsnių vakarėlį. Atraskite mūsų platuą produktų pasirinkimą!

Apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje yra greitas ir efektyvus. Siekdami palengvinti jūsų ieškojimą, mes produktus suskirstėme į lengvai naršomas subkategorijas, kurias rasite žemiau. Jei norite gražiai sutvarkyti aplinką aplink namą, apžiūrėkite „Apie namus“ kategorijoje esančius sodo baldus. Čia rasite kėdes, sėdimas vietas ir kitus būtinus elementus tobulai atsipalaidavimo vietai sukurti. Norite išnaudoti savo lauko erdvę dar labiau? Apsvarstykite mūsų siūlomų sodo dėžių ir skrynių pasirinkimą. Box Rato, Box Rato Plus ir Box Board sodo skrynių modeliai yra tik keletas erdvių ir stilingų variantų, kurie laukia jūsų. Palaikyti tvarką sode, kieme ir terasoje galbūt reikės mūsų šluotų ir šepečių. Pasirinkite iš soros pluošto šluotų, grindinio šluotų, siūlių švarių, dervos ir tinko šepečių bei išsamios automobilių plovimo aksesuarų gamos, kuri yra nedelsiant prieinama mūsų parduotuvėje. Mes taip pat siūlome aukščiausios kokybės, kainos ir veiksmingumo valymo priemones takams, šaligatviams ir privažiavimams. Tokie populiarūs pasirinkimai kaip Sumin 200 ml Finišeris, kovojantis su samanomis, dumbliais ir kepenligėmis ant vejos ir takų, bei 200 ml Roundup Herbi Block, ilgai veikiantis valymo agentas takams ir privažiavimams, yra mūsų klientų mėgstamiausi. Pagaliau atsikratykite erzinančių samanų, kerpių, piktžolių, dumbliais ir kitų nešvarumų! „Apie namus“ kategorijoje yra kažkas ir tiems, kurie ieško tvirtų, atsparių orams uždangalų. Siūlome aukščiausios kokybės brezentus – mėlynus, sustiprintus žalius ir ypatingai stiprius sidabro-žalius modelius, dydžių nuo 3 x 4 m iki 15 x 20 m! Patikrinkite juos!

Baigus darbus, ateina laikas atsipalaiduoti. Laikas, praleistas sode, tampa dar malonesnis, jei turite tinkamus kepsnių grilį ir priedus. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių rūšių grilius: kompaktiškus apvalius grilius su verpimo įtaisu, stačiakampius grilius su šoninėmis lentynomis, statinio formos grilius, sodo krosnis ir mėsos rūkymo padėklus. Čia taip pat galite rasti natūralius, ekologiškus uždegimo pagalbininkus, medienos drožles ir medžio anglis. Apsvarstykite galimybę papildyti savo kolekciją nauju groteliu ar laikikliu, barbecue krepšiu, mėsainių presu, iešmais ir laužavietės dešrelės šakute. Maloniai kviečiame jus apžiūrėti mūsų pasiūlymus - tikrai rasite produktų, kurie patrauks jūsų dėmesį. Ir kaip malonu atsipalaiduoti hamake; ar mes jau minėjome mūsų pasiūlymą iš papildomai patogių drobės ir tinklo hamakų? Nepraleiskite šios progos!

Nedvejokite! Atraskite mūsų internetinės parduotuvės platų asortimentą ir padarykite pirkimą, kurį visa jūsų šeima mėgausis. Investuokite į aukščiausią kokybę, mėgaukitės nemokamu pristatymu ir pamatykite, kiek galėsite sutaupyti su mumis.

1.50
2.06
2.10
2.59
2.60
3.25
3.44
4.69
4.93
5.00