• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Sausie pulvera mēslojumi

Sausā mēslovielu grupa veido daudzpusīgu augu barības vielu grupu. Šīs viegli lietojamās minerālmēslojumi, kas izstrādāti izkliedēšanai, ir būtiski mājas dārzniekiem un apstākļu īpašniekiem. Sausie mēslovielu piedāvā augiem nekavējoties barojošu impulsu, darbojoties daudz ātrāk nekā komposts un mēsls.

Daudzi sākotnējie dārznieki šo kategoriju izvairās no bailēm par pārmērīgu mēslojumu, bet šādas bailes ir bezpamatotas. Mēs iegādājamies labākos mēslojumus no uzticamiem piegādātājiem, pielāgojot tos dažādām augu vajadzībām un papildinot ar detalizētām lietošanas instrukcijām. Ievērojot šos norādījumus, nodrošināsiet, ka jūs nepārmēslojat savu dārzu.

Bet tas nav viss! Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā augstas kvalitātes produktus ar ilgtermiņa ietekmi, nodrošinot ilgstošu barošanu jūsu ražai. Vēl joprojām esat neskaidrs? Izklausiet mūsu izvēli. Mēs piedāvājam sausos mēslojumus no zīmoliem kā Agrecol, Biopon, Natura, Planta, Substral, Sumin, Target, Zielony Dom un citiem.

Vai jums ir jautājums, kur atrast granulētus minerālus un organiskus mēslojumus? Nejauši meklējiet tālāk. Mēs piedāvājam dažādus izmērus maisos un kastēs. Mūsu ieteikumi ietver būtiskos mēslojumus augļu dārziem un dārzam, piemēram, Hortifoska (fosfora un kālija maisījums), Ilgstošu Tomātu, Gurķu un Garšaugu Mēslojumu, Rozes Mēslojumu ar Mikroelementiem, Zilās Ogles Mēslojumu, Boksusu Mēslojumu, Tuju Mēslojumu, Sīpolaugu Mēslojumu ar Mikroelementiem un vispusīgu Extra Osmocote. Mēs piedāvājam arī dolomītu, salpētru, amonija salpētru, kālija nitrātu un augstu novērtētus YaraMila Complex sausos mēslojumus bez hlorīdiem par konkurētspējīgām cenām.

Mēs aicinām jūs izpētīt mūsu plašo klāstu un iepirkties ar pārliecību, atbalstot mūsu apmierinātības garantiju. Mēģiniet mūs!

8.44