• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sausos miltelinės trąšos

Džioviniai trąšos sudaro universalų augalų maistinių medžiagų grupę. Šios lengvai naudojamos mineralinės trąšos, skirtos paskleidimui, yra būtinos namų sodininkams ir sklypo savininkams. Džiovinės trąšos suteikia augalams nedelsiantinį maistinių medžiagų įnašą, veikia daug greičiau nei kompostas ir mėšlas.

Daugelis sodo naujokų vengia šios kategorijos, bijodami pertręšimo, tačiau tokių nuogąstavimų nereikia turėti. Mes tiekiame geriausias trąšas iš patikimų tiekėjų, pritaikytas įvairiems augalų poreikiams ir lydimas išsamiais naudojimo nurodymais. Laikantis šių nurodymų užtikrinamas sodas nebus pertręšiamas.

Bet tai dar ne viskas! Mūsų internetinė parduotuvė siūlo aukštos kokybės produktus su ilgalaikiu poveikiu, užtikrinančius ilgalaikį maistą jūsų pasėliams. Vis dar abejojate? Ištyrinėkite mūsų pasiūlymą. Mes turime džiovines trąšas iš tokių prekės ženklų kaip Agrecol, Biopon, Natura, Planta, Substral, Sumin, Target, Zielony Dom ir kt.

Domitės, kur rasti granuliuotų mineralinių ir organinių trąšų? Ieškokite ne toliau. Siūlome įvairių dydžių maišus ir dėžutes. Mūsų rekomendacijos apima būtinąsias trąšas sodams ir daržams, tokioms kaip Hortifoska (fosforo ir kalio mišinys), Ilgalaikė pomidorų, Agurkų ir Žolelių trąša, Rožių trąša su Mikroelementais, Mėlynųjų serbentų trąša, Beržo trąša, Tujo trąša, Svogūninės augalų trąša su Mikroelementais ir universalioji Extra Osmocote. Mes taip pat siūlome dolomitą, salpetrą, amonio salpetrą, kalio nitratą ir geros reputacijos YaraMila Complex džiovines trąšas be chloridų konkurencingomis kainomis.

Kviečiame jūsų ištirti mūsų įvairų asortimentą ir apsipirkti su pasitikėjimu, remiantis mūsų patenkinimo garantija. Išbandykite mus!

8.44
9.45
9.45