• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kuivad pulbrilised väetised

Kuivväetised moodustavad mitmekülgse taime toitainete rühma. Need lihtsalt rakendatavad mineraalväetised, mis on mõeldud hajutamiseks, on hädavajalikud koduaianduse ja krundiomanike jaoks. Kuivväetised pakuvad taimedele kohest toitainete tõuget, töötades palju kiiremini kui kompost ja sõnnik.

Paljud algajad aednikud väldivad seda kategooriat ületoitmise hirmus, kuid sellised mured on alusetud. Hangime parimad väetised usaldusväärsetelt tarnijatelt, mis on kohandatud erinevate taimede vajadustele ja on varustatud üksikasjalike kasutusjuhenditega. Nende juhiste järgimine tagab, et te ei ületoida oma aeda.

Kuid see pole veel kõik! Meie veebipood pakub kõrgekvaliteedilisi tooteid pikaajaliste mõjudega, tagades teie saakidele pikaajalise toitumise. Kas olete ikka kahevahel? Tutvuge meie valikuga. Pakume kuivväetisi sellistelt brändidelt nagu Agrecol, Biopon, Natura, Planta, Substral, Sumin, Target, Zielony Dom ja paljud teised.

Mõtlete, kust leida graanulilisi mineraal- ja orgaanilisi väetisi? Ärge otsige kaugemalt. Pakume erineva suurusega kotte ja kaste. Meie soovitused hõlmavad olulisi väetisi viljapuuaedadele ja aiandusmaadele, näiteks Hortifoska (fosfori-kaaliumisegu), Pikatoimeline Tomatite, Kurkide ja Ürtide väetis, Rooside väetis mikroelementidega, Mustika väetis, Pukside väetis, Tuja väetis, Sibulataimede väetis mikroelementidega ja mitmekülgne Extra Osmocote. Pakume ka dolomiiti, soodust, ammooniumnitraati, kaaliumnitraati ja kõrgelt hinnatud YaraMila Complex kuivväetisi konkurentsivõimeliste hindadega.

Kutsume teid uurima meie laia valikut ja ostma kindlusega, toetudes meie rahulolu garantii peale. Proovige meid!

8.44