Вази

У нашій пропозиції є чудові кладовищні вази за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий вибір міцних, міцних контейнерів для квітів різних форм та широку палітру класичних кольорів. Ви зможете знайти модель, яка ідеально підійде до надгробного каменю. Ми просимо Вас поглянути на зображення товару!

Подивіться лише, що ми для вас підготували! Тонка біла або мідна висока ваза Дама призначена для квітів з довгими стеблами. Це доступно, але при цьому елегантно. Якщо ви шукаєте квадратну ємність, замовте низьку або високу вазу Etna, доступну в різних кольорах: чорному, графітово-сірому, золотистому та перлово-білому. Висока ваза Поло з широкою масивною основою ідеально підходить для великих, важких букетів. Ми рекомендуємо поєднати її з низькою вазою Polo і створити чудову, благородну композицію. Кладовищні вази, пропоновані тут у нашому магазині, походять від компанії Form-Plast, і всі вони радують міцною обробкою. Вони виготовлені з пластику, стійкого до подряпин і вм'ятин, який також витримує мороз і палюче сонце. Завдяки цим особливостям моделі, доступні в цьому магазині, довгий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд.

Ми запрошуємо вас робити покупки в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете аксесуари для кладовища за доступними цінами. Вибирайте відмінну якість, не переплачуючи. Ми гарантуємо 100% задоволення!

У цій категорії немає товарів