• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Vazos

Mūsų pasiūlyme yra puikios kapinių vazos už prieinamą kainą. Siūlome platų tvirtų, patvarių, įvairių formų gėlių konteinerių ir platų klasikinių spalvų paletę. Galėsite rasti modelį, kuris puikiai atitiks akmenį. Maloniai raginame pažvelgti į gaminio vaizdus!

Tiesiog pažiūrėkite, ką mes jums paruošėme! Plona balta arba vario aukščio „Dama“ vaza skirta ilgastiebėms gėlėms. Jis yra prieinamas, tačiau elegantiškas. Jei ieškote kvadrato formos indo, užsisakykite „Etna low“ arba „Etna“ aukštą vazą, kurią galite įsigyti įvairių spalvų: juoda, pilka grafito, auksinė ir perlų balta. Aukšta „Polo“ vaza su plačiu, masyviu pagrindu idealiai tinka didelėms, sunkioms puokštėms. Mes rekomenduojame jį derinti su žema „Polo“ vaza ir sukurti puikią, taurią kompoziciją. Čia mūsų parduotuvėje siūlomos kapinių vazos yra „Form-Plast“ kompanijos ir visos džiugina tvirta apdaila. Jie buvo pagaminti iš įbrėžimams ir įbrėžimams atsparaus plastiko, kuris taip pat atlaiko šalnas ir kaitinančią saulę. Dėl šių funkcijų šioje parduotuvėje esantys modeliai ilgą laiką išlaikys nepriekaištingą išvaizdą.

Kviečiame apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje. Kapinių priedus už prieinamą kainą rasite čia. Pasirinkite puikią kokybę nepermokėdami. Mes garantuojame 100% pasitenkinimą!