• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vazos

Turime nuostabių vazų tinkamų kapinėms mūsų kolekcijoje, visos už prieinamą kainą. Mūsų pasirinkimas didžiuojasi plačiu tvirtų, ilgaamžių gėlių konteinerių asortimentu įvairiose formose ir plačia klasikinių spalvų palete. Jūs tikrai rasite modelį, kuris puikiai papildys bet kurį kapakmenį. Šiltai kviečiame naršyti mūsų produkto nuotraukas!

Atraskite, ką mes sukūrėme būtent jums! Mūsų lieknas baltas ar vario spalvos aukštas Dama vazas skirtas ilgastiebiams gėlėms. Jis ne tik prieinamas, bet ir spinduliuoja eleganciją. Jei ieškote kvadratinio konteinerio, apsvarstykite žemą ar aukštą Etna vazą, galimą įvairiose spalvose: juoda, grafito pilka, auksinė ir perlų balta. Aukšta Polo vaza su plačia ir tvirta pagrindu yra tobula dideliems, sunkiems puokštėms. Derinkite ją su žema Polo vaza, kad sukurtumėte nuostabų, karališką derinį. Mūsų kolekcijos vazos yra gautos iš garsios Form-Plast įmonės, žinomos dėl jų nepriekaištingo amato. Pagamintos iš atsparaus įbrėžimams ir įdūmams plastiko, šios vazos gali atlaikyti tiek šaltį, tiek intensyvų saulės šviesą. Šis ilgaamžiškumas užtikrina, kad jos išlaikys savo nepriekaištingą išvaizdą daugelį metų.

Kviečiame apsipirkti pas mus internetu. Raskite aukščiausios kokybės kapinių priedus už nepakartojamą kainą. Pasirinkite geriausią nesugriuvus bankui. Garantuojame 100% pasitenkinimą!