• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vaasid

Meie kollektsioonis on suurepärased vaasid, mis sobivad kalmistutele, kõik mõistlike hindadega. Meie valikus on lai valik vastupidavaid, pikaajalisi lillekonteinereid erinevates vormides ja laias klassikaliste värvide paletis. Te leiate kindlasti mudeli, mis täiendab ideaalselt ükskõik millist hauakivi. Kutsume teid soojalt sirvima meie tootepilte!

Avastage, mida oleme teile valinud! Meie sale valge või vase kõrge Dama vaas on mõeldud pikavarreliste lillede jaoks. See pole mitte ainult taskukohane, vaid kiirgab ka elegantsi. Kui otsite ruudukujulist konteinerit, kaaluge madalat või kõrget Etna vaasi, mis on saadaval erinevates värvides: must, grafiithall, kuld ja pärlvalge. Kõrge Polo vaas oma laia ja tugeva alusega on ideaalne suurtele, rasketele kimpudele. Ühendage see madala Polo vaasiga, et luua silmapaistev, kuninglik kujundus. Meie kollektsiooni vaasid pärinevad tuntud Form-Plast firmast, mis on tuntud oma laitmatu käsitöö poolest. Kriimustus- ja mõlkidekindlast plastikust valmistatud vaasid taluvad nii külma kui ka intensiivset päikesevalgust. See vastupidavus tagab, et nad säilitavad oma laitmatu välimuse aastateks.

Kutsume teid ostma meie veebipoes. Leidke parima kvaliteediga kalmistu tarvikud võitmatute hindadega. Valige parim ilma panka lõhkumata. Garanteerime 100% rahulolu!