Vazolar

Uygun fiyatlara teklifimizde muhteşem mezarlık vazolarımız var. Çeşitli şekillerde ve geniş bir klasik renk paletinde çok çeşitli sağlam, dayanıklı çiçek kapları sunuyoruz. Mezar taşına mükemmel bir şekilde uyan modeli bulabileceksiniz. Ürün resimlerine göz atmanızı önemle tavsiye ederiz!

Bakın, sizin için ne hazırladık! İnce beyaz veya bakır uzun Dama vazosu, uzun saplı çiçekler için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı, ancak zarif. Kare bir kap arıyorsanız, çeşitli renklerde mevcut olan Etna alçak veya Etna uzun vazoyu sipariş edin: siyah, grafit gri, altın ve inci beyazı. Geniş, masif bir tabana sahip uzun Polo vazo, büyük, ağır buketler için idealdir. Alçak Polo vazosu ile birleştirip muhteşem, asil bir kompozisyon oluşturmanızı tavsiye ederiz. Burada mağazamızda sunulan mezarlık vazoları Form-Plast firmasından geliyor ve tümüyle sağlam kaplamayla keyif alıyor. Dona ve kavurucu güneşe karşı dayanıklı, çizilmeye ve çökmeye dayanıklı plastikten üretilmiştir. Bu özellikler sayesinde bu mağazada bulunan modeller kusursuz görünümünü uzun süre koruyacaktır.

Sizi çevrimiçi mağazamızda alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Mezarlık aksesuarlarını burada uygun fiyatlarla bulacaksınız. Fazla ödeme yapmadan mükemmel kaliteyi seçin. % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor