• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Vāzes

Mūsu kolekcijā ir lieliski vāzes, kas piemērotas kapiem, visas par pieņemamām cenām. Mūsu klāsts lepojas ar plašu izturīgu, ilgmūžīgu ziedu trauku izvēli dažādās formās un plašu klasisko krāsu gammu. Jūs noteikti atradīsiet modeli, kas pilnībā papildinās jebkuru kapakmeni. Mēs sirsnīgi aicinām jūs aplūkot mūsu produktu attēlus!

Atklājiet, ko esam atlasījuši tieši jums! Mūsu smalkā balta vai vara augstā Dama vāze ir paredzēta garstiebju ziediem. Tā nav tikai pieejama, bet arī izstaro eleganci. Ja meklējat kvadrātveida trauku, apsveriet zemo vai augsto Etna vāzi, pieejamu dažādās krāsās: melna, grafitzaļa, zelta un pērļu balta. Augstā Polo vāze ar plašu un izturīgu pamatni ir ideāli piemērota lielām, smagām pušķiem. Apvienojiet to ar zemo Polo vāzi, lai izveidotu iespaidīgu, karalisko kompozīciju. Vāzes mūsu kolekcijā nāk no atzītās Form-Plast uzņēmuma, kas pazīstams ar savu nevainojamo meistarību. Izgatavotas no skrāpējumiem un iedobumiem izturīga plastmasa, šīs vāzes var izturēt gan salu, gan spilgtu saules gaismu. Šī izturība nodrošina, ka tās saglabās savu nevainojamo izskatu ilgu laiku.

Mēs aicinām jūs iepirkties pie mums tiešsaistē. Atrast augstākās kvalitātes kapiņu piederumus par neuzveicamām cenām. Izvēlieties labāko, neiztērējot visu naudu. Mēs garantējam 100% apmierinātību