• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Melleņu mēslojums

Zilās ogu mēslo piedāvā pārbaudītu risinājumu visām problēmām, ar kurām jūs varat saskarties audzējot šos augļu krūmus. Tie ir neaizvietojami visā vegetācijas sezonā, it īpaši, kad augi attīsta jaunus dzinumus, veido ziedus un ražo augļus. Mēs iesakām tos izmantot pirms jaunu krūmu stādīšanas. Pirms iegādājaties spraudeņus, pārliecinieties, vai izvēlētajā vietā augsne ir skāba. Zema augsnes pH vērtība (ideāli no 3,5 līdz 4) nodrošina ziemeļu zilajiem ogiem labu sakņošanos un pareizu attīstību. Šie augi cieš uz nepietiekami skābām augsnēm, ciešot no hlorozes un nevarot absorbēt uzturvielas šādās apstākļos.

Mēs iesakām izmantot organiskos mēslojumus, piemēram, vistas mēslu, lai efektīvi samazinātu augsnes pH pirms zilā ogu krūmu stādīšanas. Mycorrhiza Vaccine, kas palielina sakņu uztveres spēju un aizsargā pret fitoftorāzi, ir inovatīvs risinājums visiem skābās augsnes augiem audzēt. Mūsu Mycorrhiza Vaccine rododendriem, erikām un zilajiem ogiem no Zielony Dom pieprasa tikai vienu uzklājumu, lai būtu ievērojami uzlabots jūsu krūmu dzīvotspēja un veselība! Mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes minerālmēslojumus, tostarp Zilā ogu un skābu augu mēslojumu Florivit (1 un 3 kg iepakojumos), Agrecol Blueberry Hortifoska (fosfora-kālija mēslojumu dārza augiem) un Target Zilā ogu mēslojumu. Neuztraucieties par tūlītējiem rezultātiem, izvēloties šķidros mēslojumus, piemēram, Target Organiskos Šķidros Zilā ogu Mēslojumus vai Substral "Magiczna Siła" (Burvju Spēks) Steidzamības Mēslojumus, kas piemēroti gan augsnes, gan lapu aplikācijai un lieliski piemēroti vājinātiem augiem atjaunošanai. Ņemiet vērā arī Target ilgstošo un efektīvo Zilā ogu mēslojumu, kas ir lēni atbrīvojošs grūts granulāts un prasa tikai vienu uzklājumu sezonā.

Garden Seeds Market apmierina visus vajadzības ar plašu zilā ogu mēslojumu izvēli no atzītiem ražotājiem par konkurētspējīgām cenām. Izpētiet mūsu piedāvājumus un veiciet pirkumus ar pārliecību par apmierinātību.

19.44