• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Šilauogių trąšos

Mėlynių trąšos siūlo išbandytą sprendimą visoms iššūkiams, su kuriais galite susidurti auginant šiuos vaismedžių krūmus. Jos yra būtinos per visas vegetacijos sezoną, ypač kai augalai vysto naujas ūglius, žydi ir duoda vaisių. Mes rekomenduojame naudoti juos prieš sodinant naujus krūmus. Prieš perkant pjautinę medžiagą, įsitikinkite, kad pasirinktoje vietoje dirvožemis yra rūgštus. Žemas dirvožemio pH (idealus 3,5 - 4) užtikrina, kad šiaurinės didžiakrūtės mėlynosios mėlynosios šaknys ir tinkamai vystosi. Šios augalai susiduria su nepakankamai rūgščiomis dirvožemio sąlygomis, kentėdami nuo chlorozės ir nesugeba absorbuoti maistinių medžiagų tokiomis sąlygomis.

Mes rekomenduojame naudoti organines trąšas, tokias kaip vištų mėšlas, norint efektyviai sumažinti dirvožemio pH prieš sodinant mėlynų krūmus. Mycorrhiza Vaccine, padidinanti šaknų gebėjimą absorbuoti maistines medžiagas ir apsauganti nuo fitoftoros, yra inovatyvus sprendimas visiems rūgščiajam dirvožemiui mėgstantiems augalams auginti. Mūsų Mycorrhiza Vaccine rododendrams, verpėms ir mėlynoms mėlynomoms iš Zielony Dom reikalauja tik vienos procedūros, kad būtų ženkliai pagerintas jūsų krūmų gyvybingumas ir sveikata! Taip pat siūlome aukštos kokybės mineralines trąšas, įskaitant mėlynųjų mėlynųjų ir rūgštųjų augalų trąšą Florivit (1 ir 3 kg paketuose), Agrecol Blueberry Hortifoska (fosforo-kalio trąšą daržo augalams) ir Target Blueberry Trąšą. Norint gauti nedelsiamus rezultatus, pasirinkite skystas trąšas, tokias kaip Target Organinę Skystą Mėlynųjų Trąšą arba Substral "Magiczna Siła" (Magiškąją Jėgą) Skubią Trąšą, tinkančią tiek dirvožemiui, tiek lapams, ir puikiai atgaivinant silpnėjančius augalus. Svarstyti ir ilgalaikes ir efektyvias mėlynųjų mėlynių trąšas iš Target, lėtai išsiskiriančią grubią granulę, kuri reikalauja tik vienos procedūros per sezoną.

Garden Seeds Market patenkina visus poreikius siūlydamas platų mėlynųjų trąšų pasirinkimą iš garsintų gamintojų konkurencingomis kainomis. Ištyrinėkite mūsų pasiūlymus ir pirkite su pasitikėjimu, kad būtumėte patenkinti.

9.90
11.43
19.44