• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mustikaväetised

Mustikaväetised pakuvad testitud lahendust kõigile väljakutsetele, mis võivad tekkida nende viljakandvate põõsaste kasvatamisel. Need on hädavajalikud kogu kasvuperioodi vältel, eriti siis, kui taimed arendavad uusi võrseid, moodustavad õisi ja kannavad vilja. Soovitame neid kasutada enne uute põõsaste istutamist. Enne lõikude ostmist veenduge, et valitud kohas olev muld oleks happeline. Madal mulla pH-väärtus (ideaalis 3,5–4) tagab põhjapoolsete kõrgpõõsaste mustikate korraliku juurdumise ja arengu. Nendel taimedel on probleeme ebapiisavalt happelise mullaga, kannatades kloroosi all ja mitte suutma sellistes tingimustes toitaineid omastada.

Soovitame kasutada orgaanilisi väetisi, nagu kanakaka, enne mustika põõsaste istutamist mulla pH tõhusaks alandamiseks. Mycorrhiza vaktsiin, mis suurendab juurte toitainete imendumisvõimet ja kaitseb fytoftoraa vastu, on innovatiivne lahendus kõikidele happelistele taimedele. Zielony Dom'i rododendronite, kanarbikute ja mustikate Mycorrhiza vaktsiin nõuab vaid üht manustamist, et oluliselt parandada teie põõsaste elujõulisust ja tervist! Pakume ka kvaliteetseid mineraalväetisi, sealhulgas Floriviti mustika- ja happeliste taimede väetist (1 ja 3 kg pakendites), Agrecoli mustika Hortifoskat (fosfori-kaaliumväetis aiataimedele) ja Targeti mustika väetist. Kiirete tulemuste saamiseks valige vedelad väetised, näiteks Targeti orgaanilised vedelad mustikaväetised või Substrali "Magiczna Siła" (Maagiline Jõud) hädaolukorra väetis, mis sobib mulla ja lehestiku väetamiseks ning on suurepärane nõrgenenud taimede elavdamiseks. Kaaluge ka Targeti pikaajalist ja efektiivset mustikaväetist, mis on aeglaselt vabanev jäme graanul, ning vajab ainult üht manustamist hooaja kohta.

Garden Seeds Market rahuldab kõiki vajadusi laia valiku mustikaväetiste osas tuntud tootjatelt konkurentsivõimeliste hindadega. Tutvuge meie pakkumistega ja ostke kindlusega rahulolu tagatiseks.

19.44